ING Bank Dolarınıza Tam 1 Yıl  Hoşgeldin Faizi

ING Bank Dolarınıza Tam 1 Yıl  Hoşgeldin Faizi

ING Bankasından yeni bir kampanya daha. Tasarruf olarak dolar kullanmayı tercih eden, parası hem güvenli bir yerde dursun hem de durduğu yerde kazansın diyenler, ihtiyaç halinde vade sonunu beklemek istemeyenler için ING Bankası hoş geldin faizi kampanyası hazırladı. Dijital bankacılığı her zaman destekleyen ve bu konuda öncü bankalardan birisi olan ING Bankta ister e-turuncu hesap isterseniz Turuncu Hesap açın kazanmaya anında başlarsınız.

Dolarlarınız Değer Kazanmaya Devam Edecek

Siz de hemen en yakın ING Bankası şubelerinden birisine uğrayarak ya da internet üzerinden baivuru yaparak kendinize bir iyilik yapın ve Turuncu hesap sahibi olun. Eğer bugüne kadar hiç Turuncu Hesap kullanmadınızsa bu kampanya tam size göre. Tam 1 yıl hoş geldin faizinden yararlanmak için daha önce turuncu hesap müşterisi olmamış olmanız gerekiyor. Üstelik e-turuncu hesap açtırmanız durumunda daha çok kazanma şansınız da olacak
Eğer elinizde 1 ile 250000 Usd turutarında bir rakam ile İNG Bankası turuncu hesap açmak isterseniz 1 ile 12 ay boyunca İNG BAnkasının Turuncu hesabında % 4 oranında bir hoşgeldin faiz oranı kazanma şansınız olacaktır. Bu miktar 250.000 USD ve üstünde bir rakam olursa hoşgeldin faiz oranı % 0.1 oranındadır. Eğer 12 ay sonunda 13. ay itibari ile Turuncu hesapta kalmaya devam etmek isterseniz o zaman yine sizin için ayrıcalıklı faiz oranları uygulanmaya devam edecektir.

  • 1 ile 5000 USD için % 0.75
  • 5000 ile 50000 USD için % 1.75
  • 50000 ile 250000 USD için % 2.75
  • 250000 USD ve üzeri için % 0.1 faiz oranı ING Bankası Turuncu Hesap için uygulanmaktadır.

Her Türlü Para Birimi İçin Turuncu Hesap Açabilirsiniz

Sadece dolarınız için değil Türk Lirası, Euro ve Sterlin gibi her cins nakdinizi ING Bankasına getirerek hem yatırımlarınızın güvence altında olmasını sağlayın hem de günlük olarak faiz işleterek paranızı değer kaybından koruyarak aynı zamanda kazanmış olun. Ayrıca bu hesap ile işlem yaparken Havale, EFT ve hesap işletim ücreti gibi masraflardan da kurtulmuş olursunuz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir