ING Bank Kredim Sonsuz

ING Bank Kredim Sonsuz

ING Bank Kredim Sonsuz ING Bank’ın en yeni kredi ürünü.. Artık Kredim Sonsuz ile tekrar tekrar kredi başvurusu yapmak zorunda kalmayacak, kolayca kredinizi dilediğiniz zaman evraksız ve belgesiz olarak kullanabileceksiniz. ING Kredim Sonsuz ile bir kez kredi başvurusu yapın, ihtiyacınız olduğunda belge ve evrakla zaman kaybetmeden dakikalar içerisinde anında kredinizi  kullanın..
Kredim Sonsuz’da Destek Hesap ve kredi kartınızın limitleri de ihtiyaç kredisi tutarına eklenebilir. Dilerseniz, bu limitleri de 48 aya varan taksitlerle ihtiyaç kredisi olarak kullanabilirsiniz. Böylece, kullanabileceğiniz toplam ihtiyaç kredisi limitiniz belirlenmiş olur.
Krediye ihtiyacınız olan her an, sizin için belirlenen toplam kredi limitinden, ihtiyacınız olan tutara ve vadeye göre ister tek seferde, ister azar azar kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik %1,39 faiz oranıyla!

ING Bank Kredim Sonsuz Nedir?
“Kredim Sonsuz” talebiniz üzerine size tanımlanmış veya tanımlanacak olan İhtiyaç Kredisi, Destek Hesap ve Kredi Kartı limitlerinizin tamamını kapsayan toplu bir limittir. ING bank’ta mevcut olan veya ileride talebiniz üzerine bankanız tarafından uygun görülecek tutarda elde edebileceğiniz İhtiyaç Kredisi, Destek Hesap ve Kredi Kartı limitleriniz de Kredim Sonsuz limitinize dâhil oluyor.
ING Bank Kredim Sonsuz ile Nasıl Kredi Kullanılır?
Toplam kullanılabilir limitiniz yalnızca İhtiyaç Kredisi kullanımı için geçerlidir. Kullanılabilir limitinizin içinde kalarak Kredim Sonsuz’u bir çok kez kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz İhtiyaç Kredisi tutarı, İhtiyaç Kredisi limitinizi aşıyorsa, sırasıyla Destek Hesabınız ve Kredi Kartı limitlerinizden faydalanabilirsiniz. Taksidiniz ödendikçe (gün sonlarında ödenen anapara tutarı kadar) sırasıyla Kredi Kartı, Destek Hesap ve İhtiyaç Kredisi limitleriniz kullanıma açılıyor.
ING Bank Kredim Sonsuz ile Tekrar Kredi Kullanmak İstersem Neler Yapmam Gerekecek?
Destek Hesap ve Kredi Kartı limitiniz İhtiyaç Kredisi için kullanılırsa, kullanılan tutar için İhtiyaç Kredisi kuralları ve faiz oranı geçerli olur. Destek Hesap ve Kredi kartı limitleriniz kullanılmadıysa, faiz oranı ve kullanım koşulları, imzaladığınız sözleşmede belirtilen kurallar dahilinde geçerli olmaya devam eder.
ING Bank Kredim Sonsuz Limitini Değiştirme
Kredim Sonsuz limitiniz, özel olarak ING Bank tarafından belirlenen ve değiştirilebilen bir süre boyunca geçerlidir. İstediğinizde onay sürecinden sonra Kredim Sonsuz limitinizi güncelleyebilirsiniz. Limitinizin geçerli olacağı süreye ilişkin güncel bilgiye, toplam ve kullanılabilir limitlerinize, 7/24 Mobil’den, internet bankacılığından veya telefon bankacılığından ulaşabilir ya da ING Bank şubeleri ile irtibata geçebilirsiniz.
Kredim Sonsuz ile Kullandığım Krediyi İptal Edebilir miyim?
Kredim Sonsuz işleyişini sonlandırmak istiyorsanız, SMS ile  2205’e KREDIMSONSUZIPTAL boşluk TCKN’nizi yazarak mesaj atabilirsiniz. Bu, Kredim Sonsuz’un kapsadığı ürünleri (İhtiyaç Kredisi, Destek Hesap, Kredi Kartı), iptali demek değildir. Bu işlemle sadece, yukarıda anlatılan kredi kullanım işleyişini sona erdirmenizi sağlar.
Kredim Sonsuz ile Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?
ING Bank Kredim Sonsuz ile maksimum 60.000 TL’ye kadar dilediğiniz tutarda kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi vadenizi de bütçenize göre 3 ay ile 48 ay arasında tercih edebiliyorsunuz.
Kredim Sonsuz Faiz Oranları Ne Kadar?
ING Bank Kredim Sonsuz ile aylık yüzde 1,39 faiz oranı ile kredi kullanabiliyorsunuz. Bu kredi için Kredi Tahsis Ücreti ödemiyorsunuz.
Ve son olarak ING Bank’ın yeni ürünü olan Kredim Sonsuz için bir örnek ödeme tablosu hazırlayarak kampanya detaylarını incelemenize olanak sağlayalım;

Kredi Tutarı
Kredi Vadesi (Ay)
Aylık Faiz Oranı
Kredi Tahsis Ücreti**
Aylık Taksit Tutarı
Sigorta Masrafı
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı
15.000 TL
48
%1,39
0 TL
456,58 TL
 623,40 TL
% 1,6680
% 21,9583

ING Bank Kredim Sonsuz’u bir de bu videodan izleyerek kampanya avantajlarından haberdar olabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir