ING Bank Mini Kredi Başvuru Koşulları

/ 19 Şubat 2018 / 64 views / yorumsuz
ING Bank Mini Kredi Başvuru Koşulları

Hem ülkemizde hem de Dünya’da birçok ülkede başarılı bir şekilde hizmet vermekte olan ING Bank, hem müşterilerine hem de banka müşterisi olmayan ihtiyaç sahiplerine özel olarak tasarlamış olduğu ING Bank mini kredi ile oldukça avantajlı bir kampanya ile hizmetinizdedir. Hem kolay ödeme koşulları hem de ihtiyacınıza uygun olarak belirlenen kredi miktarları ile siz kullanıcılarına her türlü kolaylığı sağlamayı amaçlamıştır.

ING Bank Mini Kredi Nedir?

ING Bank mini kredi tamamen tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış olan bir ihtiyaç kredisi türüdür. Düşük faiz oranları ve uygun vadeli olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuş olan ihtiyaç kredisidir.

ING Bank Mini Kredi Başvuru

ING Bank’ın son zamanlarda yapmış olduğu en avantajlı kampanyalardan biri olan mini kredi imkanlarından faydalanmak isteseniz, öncelikli olarak online ya da şubeden başvuru işlemleri yapabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti uyruklu iseniz, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi, pasaport, yabancı uyruklu bir birey iseniz de pasaport ve oturma izin belgesi yanı sıra başvuru sahibi adına olan ve son 3 aya ait ikametgah belgesi ya da adınıza kayıtlı elektrik, su ya da doğal gaz faturasını dosyanızda bulundurmanız gerekmektedir. Çalışan bir birey iseniz mutlaka gelir durumunuzu belgeleyen bir maaş bordrosu bulundurmanız gerekmektedir.

ING Bank Mini Kredi Faiz Oranları

ING Bank üzerinden almak istediğiniz mini kredi faiz oranı, son dönemlerde bankalar tarafından verilen kredilerin faiz oranlarından oldukça düşük olan % 0,37 olarak belirlenmiştir. Ayrıca uygun ve özel vade ile 1 ile 48 aya kadar vadelendirilmektedir.
Yıllarca tüketiciler ve müşterilerine uygun kampanyalar ile hizmet veren banka son kampanyası olan ING Bank mini kredi ile ihtiyaç sahiplerine kısa sürede büyük rahatlamalar yaşatmıştır. Hem ödeme hem de krediyi en kısa süre içerisinde temin etme imkanları sayesinde kullanıcılarına oldukça uygun avantajlar sağlamaktadır. Azami miktarda almış oldukları faiz oranları ile de müşterilerinin beğeni ve takdirini kazanmaktadır. Nakit ihtiyacınıza en kısa süre içerisinde çözüm bulan bankaya hem internet hem de 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.