ING BANK Taksitli Destek Hesap

/ 16 Mayıs 2018 / 86 views / yorumsuz
ING BANK Taksitli Destek Hesap

Bazen hesabınızda para olmasa dahi nakit çekebileceğiniz alternatifler arayabilirsiniz. ING BANK Taksitli Destek Hesap, bu anlamda en iyi alternatiflerden biridir. Hesabınızda para olmamasına rağmen tüm ING Bank ATM’lerinde limitiniz kadar nakit avans çekmenizi sağlayan ING BANK Taksitli Destek Hesap, fatura ödeme, havale/EFT, kredi kartı ve benzeri daha birçok ödemede kullanabileceğiniz bir hesaptır. Nakit Kart ile de alışverişlerinizi özgürce yapmanızı sağlayan bu hesap, şubeye bile gitmeden istediğiniz nakit avans çekmenizi sağlamaktadır. 12 aya kadar vade imkânı da sunmakta olan ING BANK Taksitli Destek Hesap hakkında merak ettiğiniz tüm detayları burada bulabilirsiniz.

ING BANK Taksitli Destek Hesap Faiz Oranları

ING BANK Taksitli Destek Hesap faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Taksit son ödeme gününde ödenmemiş ise ödenmeyen taksi miktarı üzerinden faiz işlemi uygulanmaktadır. Faiz oranı olarak da %0,99 üzerinden işlem yapılmaktadır.

ING BANK Taksitli Destek Hesap Avantajları

ING BANK Taksitli Destek Hesap birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Hesabınızda para olmamasına rağmen tüm bankacılık faaliyetlerinizi kolayca yürütmenizi sağlayan ING BANK Taksitli Destek Hesap, havale/EFT, fatura ödemeleri ve benzeri daha birçok işinizi kolaylıkla görmenizi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kullandığınız kadar ödeme özelliği de bulunan hesap, sizi gereksiz faiz ödemeleri ile uğraştırmamaktadır. Vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile tüm faturalarınızın düzenli bir biçimde ödenmesini sağlayan ING BANK Taksitli Destek Hesap, kredi ödemelerinizin de düzenli şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Başvuru yapmak için şubeye kadar gitmeye de gerek bırakmayan ING BANK Taksitli Destek Hesap, en kolay ve en pratik şekilde nakit işlemlerinizi çözmeye yarayan oldukça avantajlı bir hesap türüdür.

ING BANK Taksitli Destek Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır

ING BANK Taksitli Destek Hesap başvurusu yapabilmek için kullanabileceğiniz birkaç kanal bulunmaktadır. Bunların ilki İnternet Şubesi’nden başvuru yapmaktır. İkinci yol olarak tüm ING Bank ATM’lerini kullanmanız mümkündür. 0850 222 0 600 numaralı telefon bankacılığından başvuru yapmanız mümkündür. Tüm bunların yanı sıra size en yakın ING Bank şubesine giderek de Taksitli Destek Hesabı başvurusunda bulunabilirsiniz.
 

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.