ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi

ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi

ING Bank, Eski köye yeni adet sloganı ile yeni dönem dijital bankacılığın öncüsü olmuştur. ING Bank, dijital bankacılık Turuncu Hesap, Bonus özelliliği taşıyan kredi kart ürünleri ve kredi çeşitleri ile müşterilerine bir çok avantajlar sunmaktadır. ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi ise yüksek tutarlı parasal ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırlanmış bir ihtiyaç kredisidir.

ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet üreten ING Bank, yüksek miktardaki finansal ihtiyaçlarınızı düşünerek Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi ürününü müşterilerine sunmaktadır. ING Bank, Yüksek Tutarlı ihtiyaç kredisi kullanım tutarı minumum 25.000 TL, maximum 100.000 TL olarak belirlemiştir. Yüksek Tutarlı Kredi faiz oranları kredi vadesine göre değişiklik göstermektedir. 25.000 TL ile 100.000 TL arasındaki tutarlar için kullanılabilen kredinin 36 ay vadeye kadar faiz oranı %1,44 iken, 48 ay vadeye kadar faiz oranı % 1,39’dur. Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi vadelendirmesi ise en az 3 ay, en fazla 48 aydır. Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi kapsamında alınan kredinin kredi tahsis ücreti anapara miktarının %0,5’ini geçmemektedir. Kredi kullandırımlarında sigorta masrafı tahsil edilmektedir. Kredi kapsamında alınan sigorta masrafı, kredi kullanan kişinin kredi tutarına ve yaşına göre değişmektedir.

ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi başvurusunu şubeye gitmeden ING Bank internet sitesinden, Telefon Bakacılığından, şubelerden ve  ING Bank ATM’lerinden yapabilirsiniz. ING Bank müşterisi olmasanız dahi İNG Bank ATM’lerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi Başvurusu için Gerekli Belgeler 

ING Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi başvurusu yapılıp ve kredi ön onayı çıktıktan sonra, ING Bank, kredi başvurusunda bulunan kişiden bir takım belgeler istemektedir. Bu belgeler;

  • Nüfus Cüzdanı veya Sürücü Belgesi
  • Kredi başvurusunda bulunan kişinin adına, son 3 aya ait İkametgah Belgesi veya kişinin adına kayıtlı ev faturalarından herhangi biri
  • Ücretli çalışan ise maaş bordrosu ( son aya ait olmalı)
  • Emekli ise aylık gelirini gösteren banka hesap cüzdanı ve sosyal güvenlik kurumu tarafından düzenlenen kimlik belgesi
  • Çiftçi ise çiftçilik belgesi,
  • Serbest meslek sahibi veya tüzel kişiliği olmayan gerçek kişilerden vergi levhası fotokopisi, meslek kuruluşlarına üyelik belgesi fotokopisi, son yılın hesap eki işletme hesabı özeti ile hesap vaziyeti ( vergi dairesi onaylı) ve firma ortaklı ise firma ortağının vergi levhasıdır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir