ING Bonus Card Ayrıcalıkları

ING Bonus Card Ayrıcalıkları

ING Bank’ın, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak ve finansal ihityiyaçlarını karşılamak için bir çok hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetler bireysel kredi seçenekleri ve kredi kartlarıdır. ING Bank’ın kullanıcılara ayrıcalıklar sunduğu için en çok tercih edilen kredi kartı Bonus Card’tır. ING Bonus Card, yaptığınız her harcamadan bonus kazandıran ve kazandığınız bonuslar ile alışveriş yapmanızı sağlayan bir kredi kartıdır. ING Bank, Bonus Card başvurusunda bulunan kişilere özel kampanyası bulunmaktadır.

İNG Bonus Card Hoş Geldin Teklifleri Kampanyası

ING Bonus Card başvurusu yapan kişilere özel üç ayrı teklifi bulunmaktadır.
1- Bedava Taksitli Nakit Avans: ING Bonus Card’a başvuruda bulunan kişilere 1.000 TL’ye kadar 9 ay vadeli masrafsız ve faizsiz taksitli nakit avans vermektedir.
2- Bedava Peşine Taksit: ING Bonus Card başvurusu yapan kişilere 100 TL ve üzeri taksitlendirilebilir peşin alışverişlerinde 6 ay süresince 3 taksit imkanı sunmaktadır.
3- %20 Bonus: ING Bonus Card başvurusunda bulunan kişilere 1 ay içinde yapacağı alışverişlerinden %20 bonus kazanma ve totalde maksimum 50 TL bonus kazanma fırsatı sunmaktadır.

İNG Bonus Card Özellikleri

  • ING Bonus Card ile yapacağınız alışverişlerden kazandığınız bonuslar ile anında alışveriş yapabilirisiniz veya bonuslarınızı biriktirerek daha sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • ING Bonus Card’la yapacağınız alışverişlerden kazanılan bonus tutarı ile ING Bonus Plus Card ve ING Bonus Premium Card’a geçebilirsiniz.
  • ING Bonus Card’ın, ING Bonus+destek hizmeti sayesinde, ihtiyacınız olan alanlarda asistan hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çilingirden acil sağlık hizmetine kadar bir çok acil ihtiyaçlarınızda ING Bonus Card’ın ücretsiz hizmetlerinden faydalanabilirisiniz.
  • ING Bonus Card, başvuru sırasındaki tercihinize göre e-ticaret ve mail order işlemlerine kapalı yada açık olarak gönderilir. Kredi kartı sahibi, daha sonra tercihini değiştirmek isterse ING Telefon Bankacılığını veya ING Mobil Kart Ayarları menüsünden bu işlemi gerçekleştirebilir.

ING Bonus Plus Card 

ING Bonus Plus Card sahibi olmak için başvuru yöntemi kullanılmaz. ING Bonus Card ile yapılan son 12 aylık alışverişlerde, en az 75 bonus kazanan kart sahipleri, ING Bonus Plus Card sahibi olmaya hak kazanırlar.

ING Bonus Premium Card

ING Bonus Premium Card sahibi olmak için, ING Bonus Plus Card ile son 12 aylık alışverişlerde en az 150 puan kazanılması gerekmektedir.

ING Bonus Platinum Card

ING Bonus Platinum Card sahipleri ING Bonus Card’ın tüm özelliklerinden yararlanmaktadır. Ayrıca bankacılık hizmetlerinden de özel ayrıcalıklar elde etmektedir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir