ING Pegasus Premium Kart Özellikleri

ING Pegasus Premium Kart Özellikleri

ING kartla Pegasus üzerinden dilediğiniz kadar uçmak sizin elinizde! ING Bank, Pegasus Havayollarına özel yeni bir Premium kredi kartını müşterilerinin beğenisine sunuyor! Geçmişte Pegasus Plus kredi kartı birçok kişiye avantajlı uçuşlar sağlamıştı. Şimdilerde ise bu kartın Premium versiyonu ING Bank tarafından piyasaya sürüldü. Bankaya harcama sözü veren ING Premium kart sahipleri bedava bilet dağıtıyor!

Kampanya Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Kampanya 2 Ağustos 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasındaki ING Pegasus Plus Premium Kart veya Pegasus Plus Classic Kart başvuruları için geçerlidir.

Kampanyanın Koşulları Nelerdir?

 • Kampanya tarihleri içerisinde ING Pegasus Premium veya ING Pegasus Classic kredi kartlarına başvuru yapan ve bir yıl içinde belirlenen harcama limitlerini doldurabilecek olan kart üyeleri faydalanabilecektir. 1 yıl sonunda aşılması gereken harcama limiti ING Pegasus Premium kredi kartları için 12.000 TL iken ING Pegasus Classic kredi kartları içinse 6.000 TL’dir.
 • Kişi, ING Pegasus Plus Premium veya ING Pegasus Plus Classic kredi kartları için ilk defa başvuru gerçekleştiriyorsa kartı teslim almasından hemen sonra bedava bilet kodu için kişinin telefonuna bir SMS yollanacaktır.
 • Bedava bilet şifresiyle bileti düzenlemek için PNR’da sadece tek bir yolcu ve tek yöne uçuş bulunması gerekmektedir.
 • Bedava biletlerde değişiklik yapmak istenildiğinde Pegasus Flex ürünleri maalesef kullanılamaz.
 • Bedava biletler değiştirilemez, devredilemez veyahut UçuşPuan’ı olarak çevrilemez.
 • Bu kampanya başka bir indirim kampanyasıyla ya da UçuşPuan kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • Kampanya dahilinde alınacak olan bedava biletlerin şifreleri yalnızca 12 yaş ve üzeri olan kişiler için kullanılabilmekte, 2-12 yaş aralığında bulunanlar için bedava bilet şifresiyle biletleme yapılmamaktadır.
 • Kampanya dahilinde faydalanılabilecek olan uçuşlar 19 Eylül 2017 – 24 Mart 2018 arasında gerçekleşecektir. Kişiler kendilerine gönderilen kodlarla en geç 31 Ocak 2018 tarihine kadar biletleme yapmalıdırlar.
 • Kod kullanılmasıyla oluşturulan biletleme işlemleri en erken 7 gün sonrası için olmalıdır.
 • Kampanya dahilindeki bedava biletler 20 Aralık 2017–8 Ocak 2018 ile 18 Ocak–6 Şubat 2018 tarihleri arasındaki uçuşları kapsamamaktadır.
 • Kampanya dahilinde olan bedava biletler sadece Pegasus’un internet sayfası üzerinden alınacak olan yurtiçi uçuşlarda ekopaket ve yurtdışı uçuşlarda süper ekopaket biletler için kullanılabilir. Bunların dışındaki her hizmet ve paket ek ücretlendirmeye tabidir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan sadece pegasus plus premium kredi kartı türlerine sahip olan bireyler katılabilmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek için ING Bank’ın sunmuş olduğu bu kredi kartı ürünlerine müracaatta bulunulması gerekmektedir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir