İş Bankası Anında Kredi

/ 15 Mayıs 2018 / 327 views / yorumsuz
İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası Anında Kredi, ihtiyaç kredisi türlerinden biridir. Bankanın farklı özelliklerde ve değişik avantajlarda sunmuş olduğu İş Bankası Anında Kredi, internet şubesi ve İŞCep yardımı ile kolay bir şekilde 30.000 TL’ye kadar kredi çekebilmenizi olanaklı hale getirmektedir. Üstelik kredinin vade süresi de oldukça uzundur ve tam olarak 48 aya kadar vade imkanı size sunulmaktadır. Nakit ihtiyaçlarınız, acil masraflarınız, alışveriş, tatil ve daha birçok şey için kullanabileceğiniz İş Bankası Anında Kredi hakkında merak ettiğiniz diğer detayları sizin için paylaşıyoruz.

İş Bankası Anında Kredi Faiz Oranları

Maksimum 30.000 TL olarak size sunulmakta olan İş Bankası Anında Kredi faiz oranları, % 1,62’den başlayan faiz oranları ile size sunulmaktadır. Çekeceğiniz kredi miktarı ve bu krediyi geri ödeyeceğiniz vade süresine göre faiz oranı da değişkenlik gösterecektir. Ödeme planınıza göre faiz oranınızı öğrenmek için kredi hesaplama aracından yardım almanız mümkün olmaktadır.

İş Bankası Anında Kredi Çekme Koşulları

İş Bankası Anında Kredi sahibi olabilmeniz için kefil, belge ve teminat gibi şartlar aranmamaktadır. Herkesin kolay bir şekilde başvuru yapabileceği İş Bankası Anında Kredi, internet üzerinden ve mobil bankacılıktan kolaylıkla başvuru yapılabilecek olan bir kredidir.

İş Bankası Anında Kredi Avantajları

İş Bankası Anında Kredi birçok avantajı da bünyesinde barındırmaktadır. Bu avantajların başında da şubeye gitmenize gerek olmaması gelmektedir. İşCep ve İş Bankası internet şubesi üzerinden kolaylıkla başvuru yapılabilecek olan bu kredi, günün her saatinde başvuru yapabileceğiniz bir kredidir. Üstelik kredi onaylandığında da paranızı almanız için banka şubesine gitmenize gerek yoktur. Talep ettiğiniz kredi miktarı otomatik olarak hesabınıza yatırılmaktadır.

İş Bankası Anında Kredi Nasıl Çekilir

İş Bankası Anında Kredi başvurusu yapabilmek için banka şubesine gitmenize gerek kalmamaktadır. İş Bankası internet şubesi ya da İşCep yardımı ile hızlı bir şekilde krediye başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat kullanabileceğiniz bu iki kanal sayesinde pratik bir şekilde ihtiyaç kredinize başvuru yapabilirsiniz. Üstelik krediniz onaylandığında da banka şubesine gitmenize gerek kalmadan paranız hesabınıza aktarılmaktadır.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.