İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi

İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi

Hayal ettiğiniz eve sahip olmak için ihtiyacınız olan tek şey tabii ki İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi. Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz evi tam da bulmuşken size en cazip avantajlar ile sunulan İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi, evinizi en kısa süre içerisinde alabilmeniz için size destek oluyor. Ev alırken ortaya çıkmakta olan dosya masrafı, ipotek ücreti, sigorta masrafları, ekspertiz ücreti gibi komisyon ve de diğer masrafların da konut kredisi ile aynı vadede kredilendirilmesini sağlayan İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi, bu anlamda oldukça avantajlı bir kredi seçeneğidir. Kredi ile ilgili merak ettiğiniz bütün detayları sizin için paylaşıyoruz.

is-bankasi-kredi-faiz-oranlari.jpeg

İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi Faiz Oranları

İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi faiz oranları %1,05 oranında size sunulmaktadır. İş Bankası’nda size sunulmakta olan konut kredilerinin faiz oranları kredi çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi ise %1,05 faiz oranı ile karşınıza çıkmaktadır.

İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi Çekme Koşulları

İş Bankası’ndan ilgili krediyi çekebilmek için bir takım şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Hayalinizdeki konuta sahip olmanızı sağlayacak olan İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisine sahip olmak için gerekli belgeler şu şekildedir;

  • Nüfus cüzdanı ya da ehliyet fotokopisi

  • Gelir belgesi – maaş bordrosu

  • Alınacak konuta ait tapu belgeleri

is-bankasi-konut-kredisi-2018.jpeg

İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi Avantajları

İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi birçok açıdan avantajlı bir kredi seçeneğidir. Kredinin sunmuş olduğu avantajlar arasında dosya masrafı, ipotek ücreti, sigorta masrafları, ekspertiz ücreti gibi komisyon ve de diğer masrafların da konut kredisi ile aynı vadede kredilendirilmesini sağlaması yer almaktadır. Ev satın alırken ortaya çıkmakta olan bu tür komisyon ve artı masrafların da kredi ile aynı vadede ve aynı faiz oranı ile taksitlendiriliyor olması, kredi sahibini birçok artı yükten de kurtarmaktadır. Uygun faiz oranına sahip finansman imkanını size sunması açısından da avantajlı olan İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi, sahip olacağınız en avantajlı konut kredisidir diyebiliriz.

İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi Nasıl Çekilir?

İş Bankası Her Şey Dahil Ev Kredisi alabilmek için yukarıda belirtilen belgeler ile birlikte size en yakın İş Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Bireysel müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşme sonrasında krediye kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir