İş Bankası İşyeri Kira Kredisi

/ 15 Mayıs 2018 / 263 views / yorumsuz
İş Bankası İşyeri Kira Kredisi

Son dönemlerde kendi işini kurmak için çabalayan birçok insan bulunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda da ofis, butik mağaza, büro ve benzeri işyerleri açmak gittikçe yaygınlaşmaktadır. Dönem dönem bu işyerlerinin kirasını ödemek kişiler için zorlaşabilmektedir. İş Bankası İşyeri Kira Kredisi, zorlandığınız dönemde faydalanabileceğiniz en güzel kredilerden biridir. Büro, dükkan, dershane, fabrika ve daha birçok işyerinin kirasını ödemek için kullanabileceğiniz İş Bankası İşyeri Kira Kredisi, ticari faaliyetlerinizin aksamadan devam etmesini sağlamaktadır. Oldukça avantajlı olan bu kredi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizin için paylaşıyoruz.

İş Bankası İşyeri Kira Kredisi Faiz Oranları

İş Bankası İşyeri Kira Kredisi faiz oranları, çekmek istediğiniz kredi tutarına göre değişmektedir. İş Bankası İşyeri Kira Kredisi faiz oranını öğrenmek için İş Bankası şubelerinden ya da müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

İş Bankası İşyeri Kira Kredisi Çekme Koşulları

İş Bankası İşyeri Kira Kredisi çekmek isteyen İş Bankası ticari müşterilerinin tamamı bu krediyi çekme hakkına sahiptir. Kira bedelinin aylık değil de yıllık olarak ödenmesi gereken bölgelerde olan İş Bankası müşterileri ile kira bedelini yıllık olarak ödeyip indirimlerden yararlanmak isteyen tüm işyeri sahipleri İş Bankası İşyeri Kira Kredisi’nden kolaylıkla faydalanabilirler. Krediye başvuru yapma aşamasında sizden şu belgeler istenmektedir:

  • Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Kirası ödenecek olan işyerinin kira sözleşmesi örneği
  • Banka tarafından istenen diğer belgeler

İş Bankası İşyeri Kira Kredisi Avantajları

İş Bankası İşyeri Kira Kredisi, işyeri açmış olan herkesin faydalanabileceği avantajları içermektedir. Kirasını toplu olarak ödemek isteyip dükkân sahibinin yapacağı indirimlerden faydalanmak isteyen herkes bu krediden oldukça avantajlı çıkmaktadır. Bununla birlikte kredi sayesinde toplu kira ödenmesi gereken yerlerde kolaylıkla işyeri sahibi olabilmeniz de mümkün olmaktadır.

İş Bankası İşyeri Kira Kredisi Nasıl Çekilir

İş Bankası İşyeri Kira Kredisi başvurusu yapabilmek için en iyi yol size en yakın İş Bankası şubesine gitmek olacaktır. Şubede müşteri temsilcileri ile görüşme yaparak hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet şubesinden de başvuru yapabilirsiniz.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.