İş Bankası Kredi Başvurusu

/ 14 Mart 2014 / 143 views / yorumsuz

 
.
İş Bankası Kredi Başvurusu başlığı altında bugün sizlere İş Bankası‘na en kolay ve hızlı şekilde kredi başvurusunda bulunabileceğiniz kredi başvuru yöntemlerini anlatmaya çalışacağız. Size anlatacağımız şekillerde İş Bankası‘nın “Ne İhtiyacınız Varsa Ona Yoğunlaşan Kredi” sloganı ile reklamlarını yaptığı İhtiyaç Kredisi‘ne, bunun yanında da Konut Kredisi ya da Taşıt Kredisi‘ne Başvurabilirsiniz. Üstelik aşağıda size anlatacağımız yöntemleri kullanarak faaliyet göstermekte olduğunuz işyeriniz ya da şirketiniz adına da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
.
İş Bankası Kredi Başvurusu için bizim sizlere önerimiz en kolay ve en zahmetsiz yöntem olan internet üzerinden kredi başvurusu seçeneği… Bu yöntemi kullanarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de yorulmadan ve banka şubelerinden sıra beklemeden kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. İnternet üzerinden İş Bankası Kredi Başvurusu yapmak için aşağıdaki kırmızı linke tıklayarak bankanın Kredi Başvuru Formu‘nu doldurmak… Sonrasında ise cep telefonunuza gelecek onay mesajını beklemeye başlayabilirsiniz. Onay mesajının gelmesi halinde ise size en yakın İş Bankası şubesine giderek kredinizi hemen kullanabilirsiniz.
.
İş Bankası’na İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu Yapmak İçin BURAYA Tıklayınız !!!
.
Şimdi de İş Bankası’na Kredi Başvurusu’nda bulunabileceğiniz diğer başvuru yöntemlerini sizler için anlatmaya çalışalım… İş Bankası Kredi Başvurusu için diğer bir başvuru yöntemi de İş Bankası ATM yani Bankamatik‘ler aracılığı ile kredi başvurusunda bulunmak… Bunun için herhangi bir İş Bankası Bankamatiğine giderek menülerden kredi başvurusunu seçip sizden istenen bilgileri doldurmanız yeterli olacak… Ancak sıra bekleyenlerin stresi ve bankamatik kullanmanın karmaşıklığı bazılarımız için dezavantaj olabilir…
.
İş Bankası Kredi Başvurusu için tercih edebileceğiniz üçüncü yöntem ise İş Bankası’nın Telefon Bankacılığı hizmeti.. Telefon Bankacılığını kullanarak İş Bankası Kredi Başvurusu‘nda bulunmak istiyorsanız İş Bankası‘nın 0 850 724 0 724 no’lu Telefon Şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntemdeki dezavantaj ise uzun telefon beklemeleri ve karmaşık yönlendirmeler olarak sıralanabilir.
.
İş Bankası’na Kredi Başvurusu’nda bulunabileceğiniz bir diğer seçenek de cep telefonlarımıza indirmiş olduğumuz banka uygulamaları… Cep telefonunuzda İş Bankası‘nın İnternet Bankacılığı uygulamaları olan İşCep, İşPad veya İşWap’tan birini kullanıyorsanız bu uygulamalar üzerinden de kolayca kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.
.
İş Bankası Kredi Başvurusu için diğer bir yöntem ise SMS ile kredi başvurusunda bulunmak… Kredi Başvurunuzu SMS aracılığı ile gerçekleştirmek istiyorsanız cep telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI ve AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS gönderebilirsiniz. Böylece SMS ile Kredi Başvurusu‘nu tamamlamış oluyorsunuz. Başvuru sonucunuz İş Bankası tarafından size yine SMS olarak gönderiliyor.
.
İş Bankası’na yukarıdaki yöntemlerden herhangi biri aracılığı ilekredi başvurusunda bulunmuş vekredi başvurunuzun sonucunu öğrenmek istiyorsanızsizler için hazırlamış olduğumuz İş Bankası Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme – Başvuru Takibibaşlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.