İş Bankası Kredi Kartı Seçenekleri Nelerdir?

İş Bankası Kredi Kartı Seçenekleri Nelerdir?

Kullanıcılarına belirli bir limit ve sonraki ödeme döneminde ödeme yapma imkanı sunan kredi kartları pek çok banka tarafından kullanılıyor. İş Bankası kredi kartları ise çok farklı müşteri profillerine uygun olarak hazırlanırken her bir kartın kendine ait özelllikleri ve avantajları bulunuyor. Ayrıca pek çok kredi kartı seçeneği sayesinde İş Bankası müşterileri kendileri için en uygun olan kartı seçme şansına sahip.

Maximum Kart

İş Bankası’nın en çok bilinen ve kullanılan kartı Maximum Kart Türkiye genelinde üye olan pek çok sayıda iş yerinde kullanılabiliyor. Alışveriş sonucu Maxipuan isimli puanlar kazandıran Maximum Kart aynı zamanda birikmiş puanlarla alışveriş esnasında indirim veya bedava alışveriş gibi seçenekleri de müşterilerine sağlıyor. Yurtiçi kullanımında olduğu gibi yurtdışı kullanımlarında da sorunsuz işlem yapılabilen kart aynı zamanda haftanın her günü ve her saati taksitli veya taksitsiz nakit avans çekme olanağını da kullanıcılarına sunuyor. Maximum Kart başvuru seçenekleri arasında SMS başvurusu, şube başvurusu, internet bankacılığı, mobil bankacılık veya telefon bankacılığı seçenekleri bulunuyor.

Maximum Gold Kart

Maximum Kart’ın bütün özelliklerine sahip olan Maximum Gold Kart yurtdışı kullanımları için farklı para birimleri tercih edilerek hesap özeti hesaplaması yapılma seçeneğine de sahip. Maximum Gold sahibi kişiler ayrıca araç yardım hizmetleri, konutla ilgili konularda yardım, çok farklı konularda kullanılabilecek bilgi servisleri, organizasyon planlaması ve uygulanması sürecinde destek gibi çok çeşitli konularda ek avantaj sahibi olmaktadır.

İş’te Üniversiteli Kartı

Bankaların çok farklı müşteri profilleri bulunur. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak isteyen öğrenciler için ise özel olarak hazırladığı İş’te Üniversiteli isimli kredi kartı bulunuyor. Üniversite öğrencisi olduğunu ispatlayan kimlik ve Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı ile başvuru yapılabilen İş’te Üniversiteli kartının aidatli ve aidatsız olarak iki seçeneği bulunuyor. Öğrenci kartı olarak bilinmesine rağmen İş Bankası müşterilerine sunulan bütün imkanlardan yararlanma imkanı, taksit seçenekleri ve hesap özetinin kart sahibinin ailesine değil kart sahibine yollandığı bir kart olma özellikleri İş’te Üniversiteli kartında mevcut.

Maximiles

İş Bankası’nın seyahat yapmayı tercih eden veya seyahat etmek durumunda olan kişiler için hazırladığı Maximiles kartı yapılan alışverişler ile MaxiMil kazanma olanağı sunuyor. Maximum kartta bulunan bütün avantajları bünyesinde bulunduran kart uçuşlarda kullanıldığında ise fark yaratma amacında. Herhangi bir kota, belirli bölge veya kullanım sayısı gibi kısıtlamalar bulundurmayan kart seyahat etme sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmış. Ayrıca bütün bankacılık işlemlerini Maximiles kartı ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek mümkün.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir