İş Bankası Şirket Kredi Kartı Kampanyaları

İş Bankası Şirket Kredi Kartı Kampanyaları

İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu Maximum Şirket Kredi Kartı ile bireyler şirketlerine ait harcamalarını taksitlendirebilirler. Ticari bankacılık hizmetleri çerçevesinde İş Bankası müşterilerine sunulan şirket kredi kartı, tüzel kişiliği haiz olanlara birçok avantaj sağlamaktadır. Bu yazımızda sizlere İş Bankası Şirket Kredi Kartı özellikleri ve sağladığı avantajlar hakkında kısa bir bilgi vereceğiz.

Maximum Şirket Kredi Kartı Avantajları

Şirket harcaması kapsamında tüm seyahat, ağırlama, konaklama, temsil gibi harcamalar için yurtiçi ve yurtdışında İş Bankası Maximum Şirket Kredi Kartı avantajlarından yararlanabilirsiniz.
Bu kredi kartı ülke genelinde 200 bini aşkın işyerinde geçerlidir. Gıda, telekomünikasyon, akaryakıt sektörleri gibi birçok alanda taksitli alışveriş olanağına bu kredi kartı sayesinde erişebilirsiniz.
Borcunuzun yüzde 20’lik asgari oranını ödedikten sonra isteğe bağlı olarak kalan kısmını taksitlendirebileceğiniz bu kredi kartıyla borcunuzu 9 aya kadar böldürebilirsiniz. Borçların ödenmesi için bankaya otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.
Kredi kartı kullanımından kaynaklı borç bilgilerini bankanın Ticari İnternet Şubesi’nden takip edebilir ve geri ödemelerinizi planlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Ülke dışında yapacağınız harcamalarınızdaysa gittiğiniz ülkenin para birimi cinsinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Bu tür durumlarda harcamalarınız Türk Lirası bazında hesaplanır ve dilerseniz borcunuzu TL olarak da ödeyebilirsiniz. Yurtdışında kredi kartınızı çaldırdığınız veya kaybettiğinizde size en yakın VISA merkezine müracaat ederek nakit avans kullanabilirsiniz.

İş Bankası Şirket Kredi Kartı Taksitlendirme

Son ödeme tarihleri, hesap kesiminden 10 gün sonrası olarak belirlenmektedir. Mevzu bahis tarihin tatil günlerine denk gelmesi durumunda son ödeme günü, 10 günlük süreyi takip eden ilk iş günü olarak tayin edilir. Şirket Kredi Kartı müracaatı yapabilmek için herhangi bir İş Bankası şubesine giderek müracaat formunu doldurabilirsiniz.
Türkiye’nin en iyi ticari kredi kartı olarak gösterilen Maximum Şirket Kredi Kartının taksitlendirme seçenekleriyse kısaca şöyledir:
Dönem içi işlemlerinizde gerçekleştirdiğiniz alışverişlerin taksitlendirme isteğinizi kartın hesap kesim tarihinden önce banka şubenize iletmeniz gerekmektedir. Dilerseniz her bir alışveriş için ayrı ayrı taksitlendirme isteğinde bulunabilirsiniz.
Her alışveriş için sadece 1 defaya mahsus taksitlendirme olanağınız bulunmaktadır. Taksitlendirmeleriniz erken kapatmak istediğiniz takdirde tahsil edilen ücretlerin iadesi maalesef ki mümkün değildir.
Taksitlendirmelerin işlemlere geçirilmesi en fazla 2 iş günü kadar sürmektedir. Bu süre harcamalarınızın türüne ve yoğunluk oranlarına göre değişiklik arz etmektedir. Taksitlendirme isteklerinizi bankaya ilettikten sonra yapmanız gereken herhangi bir başka işlem yoktur.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir