İş Bankası Ticari Kartlarının Kullanıcılarına Sağladığı Ayrıcalıklar

/ 15 Mayıs 2018 / 269 views / yorumsuz
İş Bankası Ticari Kartlarının Kullanıcılarına Sağladığı Ayrıcalıklar

İş Bankası Ticari Kartlarının Kullanıcılarına Sağladığı Ayrıcalıklar

İş Bankası Ticari kredi kartları ile binlerce Maximum üye işyerinden yapacağınız alışverişlerinde taksit yapabilir ve MaxiPuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu MaxiPuanları Maximum üyesi binlerce iş yerinde kullanabilirsiniz. İş Bankası Ticari kredi kartınızı akaryakıt, iş seyahati, konaklama, ürün ve hizmet alımları gibi harcamalarınızda da kullanabilirsiniz. Her Maksimum ticari kartınız için farklı limitler belirleyebilirsiniz. Ayrıca kartlarınızın yetkilerini ve özelliklerini değiştirebilirsiniz. Kart ödemelerinizi yaparken dilerseniz asgari oranı olan %20lik kısmını ödeyerek kalan ödemenizi bir sonraki aya erteleyebilirsiniz. Peşin alışverişlerinizde uygun faiz oranları ile 12 aya varan vadeli taksitlendirme yapabilirsiniz.

 

Dönem içerisinde yapmış olduğunuz peşin işlemleri taksitlendirmek için kartınızın hesap kesim tarihinden önce şubenize başvuru yapmanız gerekmektedir. Ayrıca peşin alışverişlerinizi de 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Nakit avans ile 12 aya varan taksit seçenekleriyle nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 3D secure ve BKM Exprees sayesinde E-ticaret sitelerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Genel rapor, limit raporu veya harcama raporları ile harcamalarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

 

Kredi kartınızla ilgili bilgileri ticari internet sitesinden takip edebilir ve ödemelerinizi yapabilirsiniz. Yurtdışı harcamalarınızı ülkeye ait para birimi ile yapıp geri ödemesini TL cinsinden yapabilirsiniz. Çalınma ve kaybolma sigortası, alışveriş sigortası ve sahte kart sigortasından hiç bir ücret ödemeden yaralanabilirsiniz. Yurt dışında kartınızın çalınması veya kaybolması durumunda herhangi bir VISA merkezine başvurarak nakit avans kullanabilir ve 48 saat içinde yeni kartınız size ulaştırılır. Her ay düzenlenen kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Kart borçlarınızın ödemeleri için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Kartınızın son ödeme tarihi hesap kesim tarihinden sonraki 10 günüdür. Eğer son ödeme günü tatilse son ödeme tarihiniz sonraki ilk iş günü olarak belirlenir.

İlave Ayrıcalıklar

İş Bankası Ticari kredi kartınız ile her sene bir ay boyunca T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan ören yerleri ve müzeleri bedelsiz ziyaret edebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı kapalı otoparkında 3 saat üzeri ve 7 günü aşmayacak kullanımınızda %50 indirim ve vale hizmetinden de 20 TL yerine 15 TL’ye yararlanabileceksiniz. Ayrıca Kanyon Alıveriş Merkezi otoparkında Vale parking hizmetinden hafta sonu ücretsiz hafta içi ise %50 indirimli yaralanabilirsiniz.


Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.