İş Bankası’ndan Anında Alışveriş Kredisi ile Tanışın

İş Bankası’ndan Anında Alışveriş Kredisi ile Tanışın

Özellikle yılbaşı dönemlerinde, tüketim artmaktadır. Alınacak hediyeler, yapılacak yılbaşı organizasyonları ve yeni yılın getirebileceği pek çok masraf ortaya çıkmaktadır. Bir taraftan zaman bir taraftan nakit kısıtı varken, tüm bunların yerine getirilmesi, sizi biraz sıkıntıya sokabilir. Ne var ki, elinizi rahatlatabilecek ve sizi bu sıkıntıdan kurtarabilecek en güzel seçeneği Türkiye İş Bankası sunuyor.
Alışverişlerinizi internetten hem vakit kaybetmeden, hem de uygun şartlarda kullanacağınız İş Bankası kredisiyle yapabilirsiniz. Internet üzerinden www.hepsiburada.com veya www.genpa.com.tr sitelerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanacağınız “İş Bankası Anında Kredi” ile hem zamandan, hem de paradan tasarruf eder, oturduğunuz yerden alışverişinizi tamamlayıp bankaya gitmeden kredinizi çekip ödemenizi yapabilirsiniz.
İş Bankası’nın sunduğu bu muhteşem kolaylıkla online alışverişleriniz artık çok daha kolay hale gelecek, nakdiniz olmadığı durumlarda bile ihtiyaç duyduğunuz ürünleri alabileceksiniz.

Anında Alışveriş Kredisini Nasıl Kullanabilirsiniz?

Türkiye İş Bankası’nın, HepsiBurada ve Genpa online alışveriş siteleriyle yaptığı anlaşma neticesinde Türkiye ilk kez online alışveriş kredisi ile tanıştı. Cebinizde nakdiniz yoksa veya kredi kartınızın limiti dolmuşsa bile artık online alışverişiniz sırasında İş Bankası aracılığıyla tüketici kredinizi kullanıp alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Genpa ve  HepsiBurada ile İş Bankası’nın yaptığı işbirliği sonucunda başlatılan “Anında Alışveriş Kredisi”yle evinizden veya işinizden  www.hepsiburada.com veya www.genpa.com.tr ‘den 48 ay vadeye kadar krediyle alışveriş yapabilirsiniz.
Türkiye’de bir ilk olan bu uygulamada, Türkiye İş Bankası, Uygulama Programlama Arayüzü teknolojisi kullanarak, www.hepsiburada.com veya www.genpa.com.tr online alışverişlerinizde sizi bir diğer siteye yönlendirmeden “Anında Alışveriş Kredi”nizi kullandırıyor. Kredi kullanabilmeniz için, sözü geçen online alışveriş sitelerine girip, istediğiniz alışverişi yapmanız yeterli.

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi Hangi Özellikleri Taşır?

İş Bankası’nın, Türkiye’de ilk olarak uygulamaya koyduğu ve sadece internetten online alışverişler için dizayn edilmiş “Anında Alışveriş Kredisi” aşağıdaki özellikleri taşımaktadır.

  • Anında Alışveriş Kredisi’ni sadece İş Bankası müşterisi olanlar kullanabilir.
  • Online alış verişlerde kullanabileceğiniz kredi meblağı en az 750. TL, en fazla ise 15,000. TL ‘dir.
  • Anında Alışveriş Kredisinin vadesi en uzun 48 aydır.
  • Kredi her gün her saat kullanılabilir.
  • Bu kredide tahsis ücreti yoktur ve hayat sigortası zorunlu değildir.
  • İş Bankası Şubelerinden, ATM’den, İşCep veya İnternet Şubesi’den kredi taksitleri yatırılabilir.
  • Anında Alışveriş Kredisi’yle alınan ürünlere “standart iade” süreci uygulanır. Ürünün iade olması, kredinin kapatılması zorunluluğunu getirmez.

Nasıl Bankası Müşterisi Olabilirsiniz?

İş Bankası’nın sunduğu bu muhteşem krediden faydalanabilmek için size en yakın olan bir İş Bankası Şubesi’ne gidip gerekli sözleşme ve formları doldurup, İş Bankası müşterisi olmak üzere vadesiz hesap açtırmanız gereklidir. Dilerseniz daha detaylı bilgi almak için 0850 724 0 742 numaralı telefondan İş Bankası Telefon Bankacılığını arayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir