İş Bankası’ndan Anında Alışveriş Kredisi

İş Bankası’ndan Anında Alışveriş Kredisi

Artık bir çok kişi bankacılık işlemlerini, alışverişlerini internet üzerinden yapmayı tercih ediyor. Bu durum hem zaman, hem para, hem de kişisel enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlayarak hayatı büyük oranda kolaylaştırıp, zamanı, parayı ve enerjiyi daha etkin bir şekilde kullanmaya fırsat tanıyor.
Türkiye İş Bankası da hem internetten alışverişinizi yapıp hem de bankaya gitmeden ödemenizi rahatlıkla yapabileceğiniz böylelikle zaman, para ve enerjinizi optimum şekilde kullanarak kendinize ekstra bir konfor alanı yaratmanıza fırsat tanıyan bir yenilik sunuyor.
Büyük zaman, para ve enerji tasarrufu sağlayan bu durum, alışverişinizi oturduğunuz yerden yapmanıza imkan tanırken, beğendiğiniz ürün için nakit ihtiyacınızı da yine bankaya gitmeksizin internet üzerinden alabileceğiniz krediyle finanse etmenizi sağlıyor. İş Bankası ve HepsiBurada online alışveriş sitesinin aralarında yapmış oldukları ve Türkiye’de bir ilk olan anlaşmayla, naktinizin olmadığı, kredi kartınızın limitinin dolduğu durumlarda bile HepsiBurada’dan alışverişleriniz yapabileceksiniz.

Anında Alışveriş Kredisi Sizlere Ne Sunuyor?

İş Bankası müşterilerine sunduğu kolaylıklar dünyasına bir yenisi ekleyerek, HepsiBurada ile yapmış olduğu bu işbirliğiyle, alışverişlerini internet üzerinden online yapanlar için benzersiz bir imkan olan “Anında Alışveriş Kredisi”ni başlattı. Ofinisinizden, evinizden ya da yoldayken www.hepsiburada.com ‘dan yapacağınız alışverişlerinizi İş Bankası’ndan hemen çekebileceğiniz “Anında Alışveriş Kredisi” ile finanse edebilirsiniz.
Türkiye İş Bankası’nın bu kredi için kullandığı Uygulama Programlama Arayüzü teknolojisi, www.hepsiburada.com‘da online yaptığınız alışverişlerinizde başka bir siteye yönlendirilmenize gerek kalmaksızın, Anında Alışveriş Kredisi’ni kullanıp,  alışverişinizi tamamlamanıza olanak veriyor.

Anında Alışveriş Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

İş Bankası’nın, HepsiBurada ile yaptığı anlaşmayla bir ilke imza atarak uygulamaya koyduğu “Anında Alışveriş Kredisi” aşağıdaki özelliklere sahiptir.

  • İş Bankası müşterisi olanlar bu krediyi kullanabilir.
  • Online alışverişinizde kullanabilecek kredi tutarı minimum 750. TL, maksimum 15,000. TL ‘dir.
  • Kredinin vadesi 48 aya kadar olabilir.
  • Bu kredi günün her saatinde kullanılabilir, saat kıstı yoktur.
  • Kredi için tahsis ücreti alınmaz, hayat sigortası zorunlu tutulmaz.
  • Taksit ödemeleri İş Bankası Şubelerinden, İşCep, ATM veya İnternet Şubesi üzerinden yatırılabilir.
  • Krediyle alnan ürünlere “standart iade” süreci uygulanır.
  • Krediyle alınan ürün iade olduğunda, kredinin kapatılması gerekmez. Krediden vazgeçilirse kanuni süreler içinde İş Bankası Şubesi’ne gidilmesi lazımdır.

Online alışverişlerinizi güvenle yapmanın yollarından biri olan Anında Alışveriş Kredisi, bir yandan alışverişinizi yaparken diğer taraftan banka şubesine gitmeksizin size finansman sağlamaktadır. İş Bankası müşterisi iseniz Hepsi Burada alışverişlerinizde bu krediyi rahatlıkla kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. İş Bankası müşterisi olmak için hemen bir şubeye gidebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir