İş Bankası’ndan Kronotrop.com.tr’de Yüzde 20 İndirim Ayrıcalığı!

Kahve içmek keyif ister, bilgi ister. Hangi kahvenin ne şekilde pişirildiğini, lezzetini, kıvamını bilerek içmenin hazzı hiç bir şeyde yoktur. Ancak, bütün bunları bilerek içilen kahvenin hatırı için neler feda edilmez ki?

Kahveyi içiyorsanız tam yerinde içmelisiniz ya da tam yerinden, güvenilir üreticiden almalısınız. İşte o zaman kahve hakkını verecektir. Siz, kahvenizi hakkını vererek için, içerken de keyfini sürün diye İş Bankası size özel Kronotrop’ ta geçerli olmak üzere indirim kampanyası düzenlemiştir.

is-bankasi-kampanyasi

Kampanyanın Detaylarında;

internet bankacılığı yer almaktadır. İş Bankası kredi kartları içerisinden Maximum özellikli kredi kartlarınızı kullanarak yararlanabileceğiniz % 20 indirim kampanyasının geçerlilik tarihleri 15 Ağustos 2017 ile 15 Eylül 2017 tarihleri arasındadır. Ancak % 20 indirim kampanyasının kronotrop’ un resmi web sitesinde geçerli olduğu unutulmamalıdır. Siz de maximum kart özellikli kredi kartınız ile www.kronotrop.com.tr’ ye giriş yapın ve yaptığınız işlemlerde % 20 indirim oranından yararlanın.

turkish_is_bankasi.jpg

Kampanyaya dahil olan maximum kart özellikli kredi kartları; Maximum kart, maximiles Card, Mercedes Card ve üniversiteliler için hazırlanmış olan özel kart İş’ te üniversitelidir. Belirtilen kredi kartları dışında kalan tüm kartlar kampanyanın kapsamı dışında kalmaktadır. Maxipuan kullanarak yapılan işlemler ve hediye çekleri gibi promosyon vb. işlemler kampanyanın kapsamı dışında tutulmuştur.

Kronotrop’ un resmi web sitesinde yapmış olduğunuz alışverişleriniz sistem tarafından otomatik olarak alışveriş sepetinize yansıtılacaktır. Kronotrop Kahve fiyatları ve firmanın ürünleri ile ilgili detaylı bilgiyi resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kahve türleri ve hazırlanma teknikleri hakkındaki bilgiler de resmi web sitesi üzerinden ulaşılabilinecek bilgiler arasında yer almaktadır.

is-bankasi-kampanyasi

Kronotrop nerede, bayileri nereler diye merak edenler için yönlendirme yapabileceğimiz adres, yine firmanın resmi web sitesi olacaktır.

Siz de Kronotrop’ ta yer alan ürünler ve fiyatları ile ilgili bilgi alabilmek için resmi web sitesi olan kronotrop.com.tr’ yi ziyaret edebilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinden kronotrop iletişim bilgilerine de ulaşabilir, aklınıza takılan herhangi bir soru ya da sorun olması halinde iletişime geçebilirsiniz.

 
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İş Bankası’ndan Kronotrop.com.tr’de Yüzde 20 İndirim Ayrıcalığı! (1 Yorum)

  1. merhaba sayın yetkili turizm sektörü için 2 yıl boyunca süren yazılım sürecinden sonra http://www.abbasyolcu.com sitemizi kurduk. amma şu an reklam çalışmaları için büyük paralara ihtiyacımız var. Bu Poroje için kosgep desteği alabilirmiyiz teşekkür ederim