İş Bankası’ndan Sevindiren Akaryakıt Kampanyası

Hususi araçlarımız artık günümüz koşullarında ve zaman sıkışıklığında elimiz ayağımız olmuştur. Dolayısı ile araç kullanımımız bu kadar artarken, benzin ve dizel tüketimimiz de buna bağlı olarak artış göstermektedir. Mademki aracınıza yakıt alıyorsunuz, neden hem alırken hem de kazanmayasınız ki…

İşte bu nedenler Maksimum kart kullanıcılarına özel olarak hazırlanan kampanyanın içeriğinde yapmış olduğunuz benzin ya da dizel yakıt harcamanıza özel % 3 indirim yatmaktadır. Peki nedir bunun koşulu diye soruyorsanız, hemen yazımızın devamına bir göz atmanız yararınıza olacaktır.

is-bankasi-kampanyalari.jpg

Maximum Mobil Öde – Geç Sayesinde % 3 Cebimde!

Siz de alışverişinizi Mobil öde – geç anlaşmalı petrol ofisi istasyonlarından yapıyorsanız, bu kampanya tam da size göre. Eğer Mobil öde – geç anlaşmalı petrol ofisi istasyonlarından ve mobil öde – geç ile yapmıyorsanız da, bu kampanya ile hemen başlamanızda yarar vardır.

Petrol ofisi öde – geç maximum kampanyası kapsamında 04.08.2017 tarihi ile 14.11.2017 tarihi arasında mobil öde – geç ile yapılan benzin ve dizel yakıt alımlarınızda geçerli olacak % 3 indirim oranından yararlanabilirsiniz.

is-bankasi-ihtiyac-kredisi

Mobil Az Öde – Geç!

Kampanyaya maximum kredi kartı özelliği taşıyan kartlar, yani Maximum kart, Maximiles Kart ve MercedesCard dahil olup, vade matik kartı ile şirketlere ait kredi kartları faydalanamamaktadır. Maximum özellikli kredi kartları dahilinde yapılan mobil öde – geç alışverişlerinde size özel % 3 indirim uygulanır. Mobil uygulama dahilinde olmayan öde – geç işlemleri ise petrol ofisi maximum kampanyası kapsamına alınmamaktadır.

is-bankasi-kampanyalari.jpg

Peki Hesaplama Nasıl Yapılır?

Öncelikle alımını yaptığınız benzin ya da dizel yakıtın birim fiyatı üzerinden gerekli hesaplama yapılır. Siz mobil öde – geç işlemini başlattıktan sonra ise, birim fiyat üzerinden % 3’ lük bir indirim yapılarak almış olduğunuz litreye göre indirimli tutar hesaplanır.

Maximum mobil öde – geç ile petrol ofisi’ nde % 3 indirim kampanyasının kişi bazında olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle her müşteri en fazla bir defa kampanyadan yararlanma hakkına sahip olmaktadır.

Kampanyaya hangi petrol ofisi öde – geç istasyonları dahil diye öğrenmek istiyorsanız Maximum karta ait resmi web sitesini ziyaret edebilir, ilgili petrol ofisi istasyonlarının bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın