İşCep 10. Yılı Şerefine Teknolojik Hediyeler Veriyor

İşCep 10. Yılı Şerefine Teknolojik Hediyeler Veriyor

İş Cep 10. yılını 10’larca teknolojik hediye ile kutluyor. İş Cep Teknolojik Hediye Kampanyasında, Türkiye İş Bankası’nın mobil uygulaması İş Cep’in 10. yılı şerefine onlarca hediye dağıtılıyor. İş Cep Teknolojik Hediye Kampanyasında, 10. yıl şerefine 10’ar adet DJI Mavic Pro 4K Drone, iPhone 7, iPad Pro, Samsung Galaxy S8 Plus ve Play Station 4 Pro İş Cep kullanıcıları arasında yapılacak çekiliş ile dağıtılacaktır. Peki bu İşCep nedir?

Türkiye İş Bankası’nın Mobil Uygulaması: İşCep

İş Bankası müşterilerinin akıllı telefonlarına yükleyebileceği İş Cep uygulaması sayesinde bireyler hesap bilgilerine kolayca erişebilir, avantajlı fiyat ve oranlar ile işlemlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler. Kredi kartı ödeme, para aktarma, fatura ödeme gibi işlemleri İş Cep rahatlığıyla saniyeler içerisinde yapabilirler.
Hem ticari hem de bireysel müşterilerin kolayca kullandığı İş Cep uygulamasını kişiler telefonlarının internet tarayıcısına www.isbank.com.tr/indir adresini yazarak ya da App Store, Google Play ve Windows Store uygulama dükkanlarından hemen indirebilir, İş Cep kolaylıkları ile tanışabilirler. İşCep uygulaması iOS 8 ve üzeri, Android 4.1 ve üzeri, Windows Phone8 8.0 ve üzeri sürüme sahip her telefonda çalışmaktadır.

Mobil Bankacılıkta Geçen 10 Yıl

Türkiye İş Bankası mobil bankacılık aplikasyonu olan ve hayata geçirdiği pek çok yenilikle; İş Bankası müşterilerinin haftanın 7 günü, günün 24 saati boyunca ihtiyaçlarını karşılayan İş Cep 10. Şeref yılına özel teknolojik hediyeler dağıtıyor.

İşCep Teknolojik Hediye Kampanyası

Düzenlenen kampanyada İşCep kullanıcılarına 10 adet DJI Mavic Pro 4K Drone, 10 adet iPhone 7, 10 adet iPad Pro, 10 adet Samsung Galaxy S8 Plus ve 10 adet Play Station 4 Pro armağan edilecek. 1 Ekim 2017 – 15 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanya kapsamında, İşCep uygulamasına müşteri numarası veya TC vatandaşlık numarası ve müşteri şifresiyle giriş yapan Türkiye İş Bankası müşterileri 1 (bir) çekiliş hakkı elde edecekler.
Talihliler 24 Kasım 2017’de halka açık olarak noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek ve aynı gün www.isbank.com.tr resmi internet sitesinden ve bankanın sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. 29 Kasım günü ise Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.
Kampanya ile ilgili detaylı bilgiler bankanın resmi sitesi www.isbank.com.tr adresinde , 0850 724 0 724 numaralı telefon şubesinde ve tüm Türkiye İş Bankası şubelerinde yer almaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir