İşCep Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası

İşCep Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası

İşCep yeni yılda akıllı telefonunuzu yeniliyor! 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında telefonlarından İşCep’e giren İş Bankası müşterileri İşCep Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası katılım hakkı elde ediyor.
10 Ocak 2018 tarihinde yapılacak çekiliş ile 9 adet Samsung Galaxy S8+ ve 9 adet iPhone X sahiplerini bulacak!

Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Aralık ayı boyunca İşCep’e TC vatandaşlık veya müşteri numarası ve müşteri şifresiyle giriş yapan bireysel İş Bankası müşterileri 1 adet çekiliş hakkı elde edecektir.
Telefonunuza henüz İşCep indirmediyseniz uygulamayı www.isbank.com.tr/indir linkinden ya da uygulama mağazalarından temin edebilirsiniz. Müşteri Şifrenizi ise İşCep’in içinde bulunan “Anında Şifre” bölümünden alabilirsiniz.

Yeni Yıl Çekilişine Katılım Koşulları Nelerdir?

​Bu kampanya, Türkiye İş Bankası adına Milli Piyango İdaresi’nin 27.11.2017 tarih ve 40453693 – 255.01.02 – E.5896 sayılı izniyle ESTABOOM aracılığıyla düzenlenmektedir.
Türkiye İş Bankası’na ait İşCep mobil uygulamasının ülke genelinde kullanıcı sayısını arttırmak maksadıyla 1 Aralık 2017, saat 00:01 ile 31 Aralık 2017, saat 23:59 arasında uygulamaya TC vatandaşlık numarası ya da müşteri numarası ve müşteri şifresiyle ücretsiz giriş yapan banka müşterilerine 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya süresi boyunca her İş Bankası müşterisinin 1 çekiliş hakkı bulunmaktadır.
Talihliler, 10 Ocak 2018 tarihinde saat 11:30’da Levent Şişli’de bulunan Estaboom’un toplantı salonunda noter huzurunda çekiliş ile belirlenecektir. Çekiliş sonunda 9’ar adet olmak üzere toplam 18 kişi 4.500 TL değerindeki Samsung Galaxy S8+ ve 6.100 TL değerindeki iPhone X akıllı telefonların sahibi olacaktır. 16 Ocak 2018’de Posta Gazetesi İşCep çekiliş sonuçlarını duyuracaktır. Asil ve yedek talihliler posta yoluyla haberdar edilecektir. 31 Ocak 2018’in mesai saati bitimine kadar müracaat etmeyen asillerle 15 Ocak 2018’in mesai saati bitimine kadar müracaatta bulunmayan yedeklere ikramiyeleri verilmeyecektir. Kampanya Türkiye İş Bankası bireysel müşterilerine yöneliktir ve ücretsizdir. Kampanya bitimiyle beraber başlatılacak olan teknik inceleme neticesinde İş Bankası’nda kanuni takibe konu olan müşteriler, kampanya çekilişine dahil edilmeyecektir. Talihlinin adres bilgileri bilinmiyor ya da eksik ise gazeteden yapılan duyuru tebliğ için kafi olacaktır. Bir kişinin birden fazla ikramiye kazanma hakkı yoktur.
Yeni yıl çekilişine Türkiye İş Bankası mensupları, ESTABOOM çalışanları ve 18 yaşından küçük bireyler katılamaz. İş Bankası Yeni Yıl Kampanyası ilgili ayrıntılı bilgiye 0212 258 88 50 telefon numaralı ESTABOOM İşCep Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir