İstediğin Vakit Anında Nakit Kredisi Vakıfbank’ta

Vakıfbank kredi kullandırmayı kolaylaştırmak amacı ile “Parmağınızın Ucundaki Kredi” adı ile yepyeni bir kredi kampanyası düzenleyerek “İstediğin Vakit, Anında Nakit” sloganı ile kullanıma sundu. Vakıfbank Parmağınızın Ucundaki Kredi Kampanyası ile sadece dakikalar içerisinde kredi başvurunuzu oturduğunuz yerden gerçekleştirebiliyorsunuz.

.

Vakıfbank‘ın Cep Telefonları ve bilgisayarlar üzerinden anında kredi başvurusu yapılabilecek yeni kredi kampanyasında 18 yaşını dolduran ve TC vatandaşı olan herkes kredi başvurusu yapabiliyor. İnternet üzerinden, cep şubesinden, Vakıfbank ATM‘lerinden ve Vakıfbank banka şubelerinden Kredi Başvurusu yapabileceğiniz Parmağınızın Ucundaki Kredi ile başvuru sonucunuzu dakikalar içerisinde öğrenebiliyorsunuz.

.

Kredi başvurunuzun onaylanması halinde Vakıfbank şubelerine kimlik belgesi, maaş belgesi (ya da belgelenebilir geliri olanlar gelir belgesi), adres teyit belgesi ve SGK Dökümü ile birlikte başvurularak kredi kullanılabiliyor. Kampanyada kefil ön şartı aranmıyor ancak Vakıfbank gerekli gördüğü durumlarda kefil de talep edebiliyor.

.

Vakıfbank Parmağınızın Ucundaki Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın