Konut Kredinizin % 100 ‘ü Denizbank’tan

Denizbank ezberleri bozan bir Mortgage Kampanyası ile Konut Kredisi kullanmak isteyenlere satın almak istedikleri evin bedelinin % 100 ‘üne kredi kullandıracak. Denizbank % 100 Mortgage adı ile duyurulan yeni kredi kampanyasında satın alacağınız evin yüzde yüzüne Peşinatsız Konut Kredisi kullanabilecek, hiç peşinat ödemeden yeni evinizin sahibi olabileceksiniz.

.

Denizbank % 100 Mortgage Kredi Kampanyasından yararlanmak için daha önce sahibi olduğunuz ev varsa onu yoksa başka bir şahsa ait bir evi ipotek olarak göstermeniz gerekiyor. İster yatırım, ister oturma amaçlı ev hayallerinize peşinat ödemeden sahip olmak isteyenler için çok özel bir kampanya olan Denizbank % 100 Mortgage ile maksimum 300 aya kadar vade tercih edebiliyorsunuz.

.

Denizbank’ın “Teminatı çok, peşinatı yok” ve “Peşinatım yok diyene %100 Mortgage Kredisi” sloganları ile tanıtımını yaptığı yeni kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgilere Denizbank şubelerini ziyaret ederek ulaşabilir ya da site editörlerimize merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın