Kredi Kartı Borçlarınızdan Hemen Kurtulun

Kredi kartı borçlarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? O halde Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi ile şu anda bu fırsata sahipsiniz… Yeni kredi kampanyası ile hemen kredi kartı borçlarınızı ödeyip, borçsuz yepyeni bir hayata başlama fırsatı sunan Vakıfbank, kredi kartı borçları nedeni ile zorluk yaşayanlara süper bir teklif sunuyor.. Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi.

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi ile tüm bankalara olan kredi kartı borçlarınızı anında kapatarak Vakıfbank’a transfer edebiliyor, bütçenizi zorlamayacak küçük taksitlerle ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece her ay faiz ödemekten kurtuluyor, son kuruşuna kadar limiti dolmuş kredi kartlarını cebinizde taşımaktan kurtuluyorsunuz. Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi ile yepyeni ve borçsuz bir hayat sizleri bekliyor.

Ödemelerini gecikmeli olarak yaptığınız kredi kartları için her ay ödediğiniz yüksek oranlı gecikme ceza ve faizlerinden kurtulmak için çok önemli bir fırsat olan Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi için bir örnek maliyet tablosu hazırladığımızda kampanya detaylarını tek tabloda görebileceğiz;

 

Kredi Kartı Borç Transferi KredisiAlınacak Ücretler (TL)Maliyet Oranları (%)
Kredi TutarıVadeFaiz Oranı (Aylık)Kredi Tahsis ÜcretiEfektif Yıllık Faiz Oranı
20.000.-TL18 AY% 1.40% 22.13

 

Kredi ödemelerinizi 3 ay erteleyerek ilk ödemenizi 3 ay sonra başlatma olanağı da sunan Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi Kampanyası ile maksimum 20.000 Lira’ya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi için tercih edilebilecek maksimum vade ise 18 ay olarak belirlenmiş. Kampanyada ayrıca eşit taksitlerle ödeme seçeneğinin yanında gelir durumunuza göre değişken taksitlerle ödeme seçeneği de sunulmuş.

Tüm bankalara olan Kredi Kartı Borçları için borç transferinin yapılabileceği Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Vakıfbank şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize tüm Borç Transfer Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Emre Solmaz

Emre Solmaz hakkında

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Emre Solmaz tarafında yazılan tüm yazılar →

2 Yorum

  1. Iki emekli maasim var ziraattan aliyorum borc transfer yaptirarak maasi tasiyabiliyormuyum

  2. Merhaba Nuray;

    Toplam ne kadar maaşınız olduğunu ve toplam bankalara ne kadar borcunuz olduğunu bize yazabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir