Ekonomi & Finans

Kredi Kartı Borçlarınızdan Hemen Kurtulun

Kredi kartı borçlarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? O halde Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi ile şu anda bu fırsata sahipsiniz… Yeni kredi kampanyası ile hemen kredi kartı borçlarınızı ödeyip, borçsuz yepyeni bir hayata başlama fırsatı sunan Vakıfbank, kredi kartı borçları nedeni ile zorluk yaşayanlara süper bir teklif sunuyor.. Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi.

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi ile tüm bankalara olan kredi kartı borçlarınızı anında kapatarak Vakıfbank’a transfer edebiliyor, bütçenizi zorlamayacak küçük taksitlerle ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece her ay faiz ödemekten kurtuluyor, son kuruşuna kadar limiti dolmuş kredi kartlarını cebinizde taşımaktan kurtuluyorsunuz. Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi ile yepyeni ve borçsuz bir hayat sizleri bekliyor.

Ödemelerini gecikmeli olarak yaptığınız kredi kartları için her ay ödediğiniz yüksek oranlı gecikme ceza ve faizlerinden kurtulmak için çok önemli bir fırsat olan Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi için bir örnek maliyet tablosu hazırladığımızda kampanya detaylarını tek tabloda görebileceğiz;

 

Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi Alınacak Ücretler (TL) Maliyet Oranları (%)
Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti Efektif Yıllık Faiz Oranı
20.000.-TL 18 AY % 1.40 % 22.13

 

Kredi ödemelerinizi 3 ay erteleyerek ilk ödemenizi 3 ay sonra başlatma olanağı da sunan Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi Kampanyası ile maksimum 20.000 Lira’ya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi için tercih edilebilecek maksimum vade ise 18 ay olarak belirlenmiş. Kampanyada ayrıca eşit taksitlerle ödeme seçeneğinin yanında gelir durumunuza göre değişken taksitlerle ödeme seçeneği de sunulmuş.

Tüm bankalara olan Kredi Kartı Borçları için borç transferinin yapılabileceği Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Vakıfbank şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize tüm Borç Transfer Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.


İlgili Haberler

 1. Merhaba Nuray;

  Toplam ne kadar maaşınız olduğunu ve toplam bankalara ne kadar borcunuz olduğunu bize yazabilir misiniz?

 2. Kredi kartı borç kapatma kredisi almak istiyorum 4000 TL borcum var nasıl yardımcı olabilirsiniz

 3. GÜROL GÜNDOĞAN says:

  İki adet kredi kartı ve bir kredi yapılandırmam var bunları borçları transferi ile tek bir bankada çözümleyebilirmiyim.

 4. Hakan akın says:

  Şimdi enim iş bankası na kırdi kartı odeabankada kmh borcumvar vakıvdaki kıredi kartımıda yapilandırdım bunlarıda transfer ediyomuyuz

 5. Is bankasi 4550 ong finans 1000 ihtiyac kiredim haric vakif bankasinin odemesiyle rahata kavusacafimdan eminim

 6. Ali büberi says:

  Bu banka çalışanı değilim.kredi baş vurusu yaptım kefil istediler.kredi kart borcunada kefil isterler.cok büyükborcum yoktu.neyin hesabını yapıyorlar.kredi ve kart vermediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir