Kredi Notu Düşük Olana 5 Dakikada Kredi

Kredi Notu Düşük Olana 5 Dakikada Kredi

Düşük Kredi Notu Olanlara Kredi Veren Bankalar‘ı sürekli bizlere soran ziyaretçilerimiz için bugün çok özel bir kredi kampanyasını duyuracağız. Aktifbank N Kolay Kredi adı ile uygulamaya koyduğu yeni kredi kampanyasında kredi notu düşük olduğu için kredi kullanamayanlara anında kredi kullanma imkanı sağlıyor. Üstelik internet üzerinden krediye sadece dakikalar içerisinde başvurabiliyor, isterseniz kredinizi anında hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

.

“Düşük Kredi Notunu Dert Etmeyin” sloganı ile duyurulan N Kolay Kredi Kampanyası için merak edilen birkaç önemli soruyu cevaplandıralım;

.

N Kolay Kredi Kampanyası ile ne kadar kredi kullanabilirim?

.

N Kolay Kredi Kampanyası ile 1000 TL ile 20.000 TL arasında dilediğiniz tutarda kredi kullanabiliyorsunuz.

.

N Kolay Kredi Kampanyası ile kullanacağım kredimi en fazla kaç aya kadar vadelendirebilirim?

.

N Kolay Kredi Kampanyasında kredi vadesi 3 ay ile 36 ay aralığında belirlenmiştir. Kredinizi bu aralıklarda dilediğiniz aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

.

N Kolay Kredi’ye nasıl başvururum?

.

N Kolay Kredi başvurusunu internet üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletinizden başvuru sayfasına girerek size sorulacak TC Kimlik Numarası, cep telefonu ve e-posta adresinizle başvurunuzu hızlıca tamamlayabiliyorsunuz.

.

N Kolay Kredi ile onaylanan kredimi nasıl kullabilirim?

.

Kredi başvurunuzun onaylanması halinde adresine kurye ile N Kolay Banka Kartı ve Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi (Bireysel Müşteriler) gönderiliyor. Kuryeden sözleşmeyi imzaladığınız bilgisi bankaya iletildiği anda paranız hesabınıza anında yatırılıyor. Siz de paranızı N Kolay Banka Kartı ile ATM’lerden çekebiliyor ya da bu kartla alışveriş yapabiliyorsunuz.

.

Aktifbank‘ın Düşük Kredi Notu nedeni ile kredi kullanamayanlara özel olarak hazırlamış olduğu N Kolay Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Aktifbank şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

89 Comments

  1. Merhaba Satılmış Çubukçu;
   İhtiyacınız olan kredi için kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi anında kullanabilirsiniz.

 1. benım dıger bankalara olan borclarım var bunları bır yere toplayıp odemek ıstıyorum yardımcı olabılırmısınız 054355775**

  1. Merhaba Adnan Bey;
   Bankalara olan borçlarınızın takipte olup olmadığını yazmamışsınız. Eğer takibiniz yoksa bankaların Borç Transfer Kredisi Kampanyaları sizin için uygun olacaktır. Tüm bankaların Borç Transfer Kredisi Kampanyalarını BURADAN inceleyebilir, uygun gördüğünüz birkaç kampanyaya başvurabilirsiniz.

    1. Merhaba Himmet Bey;
     N Kolay Kredi Kampanyası zaten “Kredi Notunuzu Dert Etmeyin” sloganı ile duyurulan ve düşük kredi notu olanların kredi kullanabileceği bir kredi kampanyası.. Dolayısı ile ilgili kampanyaya başvurunuzu gerçekleştirirseniz sicilinizde takip gibi başka sorunlar yoksa kredi başvurularınız onaylanacaktır. Kampanyada sadece faiz oranı biraz yüksek o kadar…

  1. Merhaba Hüseyin Taşgın;
   Yorumunuzdan emekli olduğunuzu anlayabiliyoruz. Kredi sicilinizde önemli bir sorun yoksa sizin için emeklilere özel kredi kampanyaları daha uygun olacaktır. Sitemizdeki tüm emeklilere özel kredi kampanyalarını BURADAN inceleyebilirsiniz.

  1. Merhaba Ekrem Yıldırım;
   Anlattıklarınızdan anladığımız kadarı ile kredi kartı borçlarınızı uzun süre düzenli ödeyemediğiniz için kredi notunuz düşmüş ve bu nedenle de kredi kullanamıyorsunuz. Kredi notunuzun hangi düzeye gerilediği konusunda bilgimiz olmadığı için size kesin bir kampanya öneremiyoruz. Ancak düşük kredi notu olanlara en kolay krediyi N Kolay Kredi Kampanyası ile Aktifbank kullandırıyor. Siz de bu kampanyaya başvurarak şansınızı deneyebilirsiniz.

 2. ben 3 ay sonra emekli olacam emekli aylıgını ipotik yaptırıcam kredi cekecem bu kredi kartlardan kurtulacam şimdi calişmiyorumdiye kredi vermiyorlar emekli olunca bakacam o zaman vereceklermi

  1. Merhaba Tülay Hanım;
   İhtiyacınız olan kredi için sizin için uygun gördüğünüz kredi kampanyasına hemen kredi başvurusu yaparak kullanabilirsiniz. Kredi kullanmanıza engel bir durum varsa bunu bize yazarsanız sizlere kredi kampanyası önerisi için yardımcı olmaya çalışacağız.

  1. Merhaba Mehmet Bey;
   Devam eden kredilerinizde ödeme sorununuz yoksa ve kredilerinizi 5 – 6 ay gibi bir süredir ödemeye devam ediyorsanız kredinizin devam ettiği bankadan EK KREDİ kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu hizmet ile banka eski kredinizi kapatarak daha yüksek tutarlı yeni bir kredi açıyor ve istediğiniz meblağı da nakit olarak size veriyor. Ek kredi onayını yeni bir kredi kullanmaktan daha kolay alabilirsiniz.
   Ancak başka bir bankadan yeni bir kredi kullanmak istiyorsanız bu durumda bankalar sizin gelir-gider dengenize bakacaklardır. Yani toplam kredi taksitlerinizin sizin aylık gelirinizin üçte birinden az olması gerekiyor. Bu şartları sağlıyorsanız Aktifbank N Kolay Kredi Kampanyası’na başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kampanyada Aktifbank kredi notu düşük olanlara da kredi kullandırıyor.

 3. İyi günler benim 10000tl te ihtiyacım var ama banka KREDI BASVURUNUZ, SON DONEMDEKI BASVURULARINIZIN REDDEDILMESI SEBEBIYLE UYGUN GORUNMEMISTIR. Bunu söylüyor nasıl yapabilirim 054238479**

  1. Merhaba Onur Pamuk;
   Bankadan size gelen bu cevap yakın zamanda çok fazla bankaya kredi başvurusunda bulunduğunuzu ve başvurularınızın tamamının reddedildiğini gösteriyor. Bizler krediye ihtiyaç duyulduğunda arka arkaya onlarca bankaya kredi başvurusunda bulunmanın yanlış olduğunu fırsat buldukça söylüyoruz. Böyle bir durumda iyi ve uzun bir süre kredi kampanyalarını araştırıp, kredi başvurularını tamamlamadan inceleyip uygun görülen 3 bankaya başvuruda bulunulmasını öneriyoruz. Bu başvurular onay almadı ise en az 1 ay ara ile bir bankaya başvurmaya devam edebilirsiniz. Bir ay gibi bir süre bekleyerek tekrar kredi başvurusunda bulunmanızı, yine onay alamaması halinde yine bir ay beklemenizi önerebiliriz.

 4. ben başvurdum aktifbanka. puanım 990 gelirim iyi. memurum. takibim avukatlık durumum yok. ödemelerde geçikmeler vardı 2 aydır düzenli. ama kredi çıkmadı. bence benim gibi olanlar denemesin. kredi puanını dert etmeyin diyor ama kredi vermiyor.

  1. Merhaba Deniz Çelik;
   Sizler Aktifbank’ın Dijital Bankacılık Platformu olan N Kolay Kredi üzerinden mi kredi başvurusu yapıyorsunuz yoksa Aktifbank şubelerinden standart ihtiyaç kredisi kampanyasına mı? Ziyaretçilerimizden düşük kredi notu nedeni ile kredi kullanamayan pek çok kişinin bu kampanya üzerinden onay alabildiğini biliyoruz. Başvurunuzun detaylarını paylaşırsanız biz de ziyaretçilerimize bu konuda detaylı bilgilendirme yapabiliriz.

  1. Merhaba Hakan Bey;
   Kredi notunuzun 411 olduğunu ve 20.000 TL kredi kullanmak istediğinizi belirtmektesiniz. Findeks Kredi Notu bildiğiniz gibi 1-1900 aralığında oluyor ve sizin kredi notunuz oldukça düşük bir düzeyde.. Bu kredi notunuzla bankalardan kredi kullanmanız çok zor maalesef.. Bir an önce kredi notunuzu yükseltmek için çaba göstermelisiniz.
   Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? başlıklı yazımız sizler için yol gösterici olabilir.

  1. Merhaba Didem Hanım;
   N Kolay Kredi Kampanyası’na internet üzerinden size sorulan soruları cevaplandırarak dakikalar içerisinde başvurabiliyorsunuz. N Kolay Kredi Kampanyası’nda Aktifbank sadece internet üzerinden başvuru kabul ediyor.

 5. Kredı notum cok dusuk üstüme ıcra dosyaları var bu durumda kredı çekeblırmyım ne olur yardım edın

  1. Merhaba Nukhet;
   Takipte olup kredi kullanmak isteyenler bankalardan kredi onayı alamıyorlar maalesef 🙁 Ancak takibe yeni düşmüş olanlar henüz kredi notları fazla düşmemiş ise çok düşük bir ihtimal de onay alabiliyorlar bazen.. Kredi notunuzu bize yazarsanız onay alma ihtimalinizi değerlendirebiliriz. Ancak takipte iken bu konudan çok ümitli olmanızı önermiyoruz.

 6. evet N kolay kredi üzerinden başvuru yaptım. herhangi bir şubeye gitmedim. zaten reklamlarındada internet üzerinden yapabilirsiniz diyor. öncesinde müşteri hizmetlerini aradım puanım 990 onaylanır mı dedim. bizler kesin birşey söyleyemeyiz ama siz başvurun büyük olasılıkla onaylanır dediler. maalesef puanım düştü başvuru yüzünden. benim şuan kredi limitim yüksek. gelirim çok iyi. dediğim gibi kara listede de değilim. yani benim gibiler başvurupta puanlarını düşürmesinler.

  1. Merhaba Ümit Aydın;
   İstemiş olduğunuz kredi kullanmak için ilgili krediye kredi başvurusu yapmalı ve kredi başvuru formunu doldurarak başvurunuzu onaylamalısınız.

  1. Merhaba Fahrettin Tufan;
   Kredi notunuzun ne kadar düşük olduğunu bilmiyoruz. Ancak kredi notunuz 1000 ‘in üzerinde ise bu kampanyadan kolaylıkla kredi kullanabilirsiniz. Kampanyadan yararalanmak için N Kolay Kredi başvurusu yapmalısınız.

  1. Merhaba Çiğdem Üstündağ;
   Kullanmak istediğiniz kredi miktarı oldukça düşük ve kullanılabilmesi yüksek bir ihtimal.. Size bir kredi kampanyası ve banka önermeden önce 2 sorumuz olacak.. Birincisi belgelenebilir bir geliriniz var mı? İkincisi de kredi notunuzu biliyor musunuz?
   Bizlere cevap vermeden kredi başurusunda bulunup şansınızı denemek isterseniz size kolay kredi onayı veren BURADAKİ kredi kampanyasını önerebiliriz.

  1. Merhaba Ercan Bey;
   Sanırım kredi notum düşük yazmak istemişsiniz. Ancak kredi notunuz ne kadar düşük acaba? Kredi notunuzu bize yazarsanız size daha sağlıklı bilgiler verebiliriz.

 7. EMEKLİYİM ÇEŞİTLİ BANKALARDA İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANDIM. AYRICA KREDİ KARTLARIM VAR.KREDİ ARIYORUM. KREDİ KARTLARINI ÖDEMEK İÇİN.. SİCİLİMDE AŞIRI BOZUK DEĞİL. AYRICA İKİNCİ BİR İŞTE ÇALIŞIYORUM.NEREYE BAŞVURUDA BULUNDUYSAM OLUMSUZ YANIT ALDIM. SADECE ŞU KREDİ KARTLARINI KAPATMAK İÇİN KREDİ ARIYORUM.ÖDÜYORUM ÖDÜYORUM. BORÇ AYNI .. YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM.

  1. Merhaba Ramazan Bey;
   Kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için size bankaların Borç Transfer Kredileri’ni öneririz. Kredi notunuz çok düşük seviyelerde değilse Borç Transfer Kredileri ile mevcut kredi kartı borçlarınızı kolayca kapatabilirsiniz. Sitemizdeki tüm Borç Transfer Kredisi Kampanyaları’nı BURADAN inceleyebilirsiniz.

  1. Merhaba Çavuş Kaya;
   Bize şu anki kredi notunuzu ve kullanmak istediğiniz kredinin detaylarını yazabilirseniz size uygun bir kredi kampanyası önermeye çalışacağız.

  1. Merhaba Mustafa Bey;
   Biz size telefonla ulaşamıyor ya da telefonla bilgi veremiyoruz. Bize mail yolu ile ya da yorum yazarak sorularınızı ulaştırabilirsiniz.

 8. Emekli olmadan 2014 yılındaavukat icraya vermiş borcumu ödedim 2015 7 ayında temiz kağıdı aldım ayrıca 1545tl calißtigimyerden alıyorum 2 maaş alıyorum 500lira limitli kredi kartı verdiler 5000tl kredi alamıyorum kredi no tum 450 ne önerirsiniz

  1. Merhaba Yaşar Aksoy;
   450 Kredi Notu ile maalesef bankalardan yasal yollarla kredi kullanamazsınız. Size önerimiz kredi kartınız ile her ay harcama yaparak ay sonlarından hesap ektrenizin tamamını ödemenizdir. Böylelikle her ay kredi notunuz hızla yükselecektir. Kredi notunuz 1000 ‘in üzerine çıktığında N Kolay Kredi Kampanyası’na kredi başvurusu yapabilirsiniz.
   N Kolay Kredi Kampanyası hakkında detaylı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.

  1. Merhaba İlyas Bey;
   Daha önce bankalarla hiç çalışmanız oldu mu acaba? Şu anki kredi notunuzu biliyor musunuz? Ve 3000 TL krediyi kaç ay vade ile kullanmak istiyorsunuz? Sorularımızı cevaplandırırsanız size önerilerde bulunmaya çalışacağız

 9. BEN EMEKLIYIM HEM CALISIYORUM BENIM KREDI BORCUM VAR ZIRAATE HER AY OTOMATIK ÖDENIYOR BORCUMI ODEABANKADA VAR 2000 TL ODA ÖDENIYOR IKI TANEDE KARTIM VAR ONLARDA ÖDENIYOR AMA KREDIYE BASVURDUM AMA ONAYLANMADI 5000 TL IHTIYACIM VAR NE YAPMM GEREK KREDI NOTUMUDA BILMIYORUM BANA YARDIMCI OLABILIRMISINIZ SAYGILAR EFENDIM

  1. Merhaba Ali Kılınç;
   Birkaç bankaya kredi borcunuz ve kredi kartı borçlarınız olduğunu belirtmişsiniz. Bankaların gelirlerinize oranla size maksimum kullandırabilecekleri kredi miktarı bellidir. Bu maksimum kredi tutarını doldurmuşsanız bu nedenle kredi kullanamıyor olabilirsiniz. Şu anki kredi notunuzu bize yazabilirseniz size daha isabetli önerilerde bulunabiliriz.
   Findeks Kredi Notunuzu aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.
   Findeks Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

 10. İyi günler ben yeni bir işletme kurdum fakat birikimlerim yeterli gelmedi biraz paraya ihtiyacım var ancak bankalar kredi riskimin yüksek olduğunu söylüyorlar bu yüzden kredi vermek istemiyorlar kredi notum geçen ay baktığımda 1300 küsürdü kredi kullanmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  1. Merhaba Mehmet Bey;
   Bankalar sizin gelir durumunuza göre sizin için bir risk limiti oluşturuyor ve bu limitin üzerindeki kredileri ödemekte zorluk çekeceğinizi düşünerek kredi kullandırmamayı tercih ediyorlar.. Gelir durumunuzu ve mevcut kredilerinizi bilmediğimiz için net bir cevap veremiyoruz maalesef.. Durumunuzu detaylı olarak bize yazarsanız değerlendirme yapıp size bilgi verebiliriz.

 11. Merhaba benim gecikmede borcum var. Bu borçların hepsini kapatmak için krediye ihtiyacım var. Bankada kredi notum 0 görünüyor. Kredi çekmem mümkün mü?

  1. Merhaba Oğuz Bey;
   Gecikmede kredilerinizi ve kredi kartlarınız olduğunda her ay kredi notunuz hızla düşeceğinden birkaç ay sonra kredi kullanamaz duruma geliyorsunuz. Bu durumda da bankalardan yasal yollarla kredi kullanmanız çok çok zor…
   Bu gibi durumlarda gecikmelerinizin başlayacağı dönemde hemen borç transfer kredisi kullanarak kredi taksitlerini düşürmek en mantıklı çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

 12. Merhaba benim kredi notun 955 ve bi işyeri actim 7ay oldu kredi bankayla sadece bir defa kredi karti sorunu yasadim yasal takip baslamadi ama o noktaya kadar gelmişti borç ödendi herşey kapandi simdi not düşük diye kredi kullanamiyorum yardimci olursan sevinirim

  1. Merhaba İbrahim Bey;
   Kredi notunuz çok kötü seviyelerde değil ama şu an riskli alandasınız. Ödemelerinizi düzenli gerçekleştirerek Findeks Kredi Notunuzu 1100 seviyelerine çıkarabilir ve bu seviyelerde ise N Kolay Kredi aracılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz.

  1. Merhaba Figen Hanım;
   İnternet üzerinden N Kolay Kredi’ye kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

 13. Merhabalar. Bnm findeks kredi notum düşük. 388 falan. Acaba 60 bin cıvarında başka bankalara borcum var. Ve tek çatı altında ödemek istiyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler..

  1. Merhaba Haktan;
   Findeks Kredi Notunuz çok düşük bir seviyede.. Normalde bankalar 1300 ve üzerindeki seviyelere kredi onayı veriyorlar.. Bankalardan kredi kullanabilmek için kredilerinizi düzenli ödeyerek en az 1000 ‘in üzerine çıkarmalısınız. Bu seviyelerin üzerinde size kredi kullanabilmeniz için çeşitli önerilerde bulunabiliriz.

 14. Yau kardeşim başvuru formunu doldurdum bana on sekiz yaştan küçük cevabı geliyor bir yerde hatamı yaptık

 15. Benim iki bankaya borcum var vede iki kartm var toplam on üç tl diyorum gecikme yasadm kartlar yüzünden bana yardımcı olursanız sevinirim

 16. Bana acil 25000 bin lazım yardımcı olursanız sevinirim bankalardan kredi alamıyorum allah rızası için yardım edin

  1. Merhaba Hüseyin Bey;
   Bize kredi notunuz ve aylık gelirinizi yazabilirseniz size yardımcı olacak önerilerde bulunmaya çalışacağız…

 17. Merhaba benim kredi ve kerdi kart borçlarim var bunları toparlamak istiyorum ama bankalar kredi vermiyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 18. Aktifbank en yüksek faiz orda passolig kredi kartına 40 tl istediler yatırdık onaylanmadı 5 iş gününde iade edeceklerdi 20 gün oldu istanbulamı gidelim bunlar yasal tefeci

 19. Selam akbank direkte başvurdum 15.000 onaylı kredi cikti bende kullanmak için bankaya gittim bankadaki bireysel müşteri borc transferi kullandiralim dedi tamam dedim fakat kredi onaylanmadı borc transferim red çıkınca birdaha direkte basvurdum bu sefer oda red çıktı banka memuru bana 15.000 kullanım risk almayın demesi gerekirken şimdi ortada kaldım bir daha krediye ne zaman basvurmaliyim nekadar beklemeliyim puanın 1010 2 kredim kredi kartlarım var askarilerini yada tamamını düzenli yatırıyorum bilgilendirirseniz memnun olurum

 20. Merhabalar yaklaşık 1 ay önce akbank nakit avans taksidimde bir gecikme yaptım. Fakat avukatlık bir durum söz konusu olmadı taksidi yatırdım yaklaşık 3 aydır kredi kartı ve nakit avans ödemelerimi düzenli yapıyorum ve bankalara kredi başvurusu yaptığımda olumsuz cevap alıyorum bu konuda yardımcı olabilirmisiniz…

 21. merhaba ben kredi kullanmak istiyorum nasıl alabilirim diyer bankalara kredi borclarımı kapatıp tek bir bankayla calışmak istiyorum ne yapma lazım veya hihtiyacım olan 25bini nasıl alırım kredi puhanım düşük ama iç gecikmem yok kredi notum 1218

  1. Merhaba Semiha Gülen;
   Evet kredi notunuz şu an düşük bir seviyede.. Bize şu anda ödemeleri devam eden kaç bankadan toplam ne kadar krediniz olduğunu yazabilir misiniz?

  1. Merhaba Sedat Bey;
   Kredi notunuz 360 ise çok düşük bir seviyede ve bu kredi notunuzla kredi kullanamazsınız maalesef.. Şu anda bankalara herhangi bir borcunuz varsa bu borçlarınızı kapatarak yeni yasalaşan kredi sicil affından yararlanmanızı öneririz.

 22. Kredi notum 1074 aylık gelirim 3000 civarında akbank kredi kartı kullanıyorum gecikmelerim oldu 5000 lira kredi kullanabilirmiyim nkolaydan

  1. Merhaba Muazzez;
   Şu an kredi notunuz hangi seviyede acaba? Ayrıca krediyi kendi adınıza mı yoksa işyeriniz/şirketiniz adına mı kullanmak istiyorsunuz?

 23. Merhaba. Kredi puanim 1218 yaklasik 2 yil once kredi kartimdan icralik oldum ve sonradan kapattim. Kapatali 1 yil olmak uzere. Hic bi bankadan kredi alamiyorum. Sgk var nasil bi yol izlemeliyiz. Simdiden tesekkurler

 24. Benim kredilerim vede Kefil likte n icralik oldum 2016 yilin sonunda bitti borclarim krefi notum 0 krefi nasil alirim

 25. İyi calişmalar benim bankada cektiğim 50.000 kredi borcum var ve düzenli ödüyorum herhangi sicil falan bozukluk yok ama ben birdaha kredi çekmek istiyorum kkb 1478 puanım var düzenli ödüyorum bugüne kadar hiç bir sıkıntım olmadı yardımcı olabilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir