Kredi Notu Düşük Olana 5 Dakikada Kredi

Düşük Kredi Notu Olanlara Kredi Veren Bankalar‘ı sürekli bizlere soran ziyaretçilerimiz için bugün çok özel bir kredi kampanyasını duyuracağız. Aktifbank N Kolay Kredi adı ile uygulamaya koyduğu yeni kredi kampanyasında kredi notu düşük olduğu için kredi kullanamayanlara anında kredi kullanma imkanı sağlıyor. Üstelik internet üzerinden krediye sadece dakikalar içerisinde başvurabiliyor, isterseniz kredinizi anında hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

.

“Düşük Kredi Notunu Dert Etmeyin” sloganı ile duyurulan N Kolay Kredi Kampanyası için merak edilen birkaç önemli soruyu cevaplandıralım;

.

N Kolay Kredi Kampanyası ile ne kadar kredi kullanabilirim?

.

N Kolay Kredi Kampanyası ile 1000 TL ile 20.000 TL arasında dilediğiniz tutarda kredi kullanabiliyorsunuz.

.

N Kolay Kredi Kampanyası ile kullanacağım kredimi en fazla kaç aya kadar vadelendirebilirim?

.

N Kolay Kredi Kampanyasında kredi vadesi 3 ay ile 36 ay aralığında belirlenmiştir. Kredinizi bu aralıklarda dilediğiniz aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

.

N Kolay Kredi’ye nasıl başvururum?

.

N Kolay Kredi başvurusunu internet üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletinizden başvuru sayfasına girerek size sorulacak TC Kimlik Numarası, cep telefonu ve e-posta adresinizle başvurunuzu hızlıca tamamlayabiliyorsunuz.

.

N Kolay Kredi ile onaylanan kredimi nasıl kullabilirim?

.

Kredi başvurunuzun onaylanması halinde adresine kurye ile N Kolay Banka Kartı ve Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi (Bireysel Müşteriler) gönderiliyor. Kuryeden sözleşmeyi imzaladığınız bilgisi bankaya iletildiği anda paranız hesabınıza anında yatırılıyor. Siz de paranızı N Kolay Banka Kartı ile ATM’lerden çekebiliyor ya da bu kartla alışveriş yapabiliyorsunuz.

.

Aktifbank‘ın Düşük Kredi Notu nedeni ile kredi kullanamayanlara özel olarak hazırlamış olduğu N Kolay Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Aktifbank şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Gelen Aramalar: kredi notu düşük olana kredi veren bankalar,kredi notu düşük olana kredi veren bankalar 2016,kredi notu düşük olana kredi veren banks,en duşuk ceza puanlı krediEtiketler: , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kredi Notu Düşük Olana 5 Dakikada Kredi (76 Yorum)

 1. Merhaba Ali Kılınç;

  Birkaç bankaya kredi borcunuz ve kredi kartı borçlarınız olduğunu belirtmişsiniz. Bankaların gelirlerinize oranla size maksimum kullandırabilecekleri kredi miktarı bellidir. Bu maksimum kredi tutarını doldurmuşsanız bu nedenle kredi kullanamıyor olabilirsiniz. Şu anki kredi notunuzu bize yazabilirseniz size daha isabetli önerilerde bulunabiliriz.

  Findeks Kredi Notunuzu aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

  Findeks Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

 2. İyi günler ben yeni bir işletme kurdum fakat birikimlerim yeterli gelmedi biraz paraya ihtiyacım var ancak bankalar kredi riskimin yüksek olduğunu söylüyorlar bu yüzden kredi vermek istemiyorlar kredi notum geçen ay baktığımda 1300 küsürdü kredi kullanmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 3. Merhaba benim gecikmede borcum var. Bu borçların hepsini kapatmak için krediye ihtiyacım var. Bankada kredi notum 0 görünüyor. Kredi çekmem mümkün mü?

 4. Merhaba benim kredi notun 955 ve bi işyeri actim 7ay oldu kredi bankayla sadece bir defa kredi karti sorunu yasadim yasal takip baslamadi ama o noktaya kadar gelmişti borç ödendi herşey kapandi simdi not düşük diye kredi kullanamiyorum yardimci olursan sevinirim

 5. Merhaba Mehmet Bey;

  Bankalar sizin gelir durumunuza göre sizin için bir risk limiti oluşturuyor ve bu limitin üzerindeki kredileri ödemekte zorluk çekeceğinizi düşünerek kredi kullandırmamayı tercih ediyorlar.. Gelir durumunuzu ve mevcut kredilerinizi bilmediğimiz için net bir cevap veremiyoruz maalesef.. Durumunuzu detaylı olarak bize yazarsanız değerlendirme yapıp size bilgi verebiliriz.

 6. Merhaba Oğuz Bey;

  Gecikmede kredilerinizi ve kredi kartlarınız olduğunda her ay kredi notunuz hızla düşeceğinden birkaç ay sonra kredi kullanamaz duruma geliyorsunuz. Bu durumda da bankalardan yasal yollarla kredi kullanmanız çok çok zor…

  Bu gibi durumlarda gecikmelerinizin başlayacağı dönemde hemen borç transfer kredisi kullanarak kredi taksitlerini düşürmek en mantıklı çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

 7. Merhabalar. Bnm findeks kredi notum düşük. 388 falan. Acaba 60 bin cıvarında başka bankalara borcum var. Ve tek çatı altında ödemek istiyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler..

 8. Yau kardeşim başvuru formunu doldurdum bana on sekiz yaştan küçük cevabı geliyor bir yerde hatamı yaptık

 9. Merhaba İbrahim Bey;

  Kredi notunuz çok kötü seviyelerde değil ama şu an riskli alandasınız. Ödemelerinizi düzenli gerçekleştirerek Findeks Kredi Notunuzu 1100 seviyelerine çıkarabilir ve bu seviyelerde ise N Kolay Kredi aracılığı ile kredinizi kullanabilirsiniz.

 10. Merhaba Figen Hanım;

  İnternet üzerinden N Kolay Kredi’ye kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

 11. Benim iki bankaya borcum var vede iki kartm var toplam on üç tl diyorum gecikme yasadm kartlar yüzünden bana yardımcı olursanız sevinirim

 12. Bana acil 25000 bin lazım yardımcı olursanız sevinirim bankalardan kredi alamıyorum allah rızası için yardım edin

 13. Merhaba benim kredi ve kerdi kart borçlarim var bunları toparlamak istiyorum ama bankalar kredi vermiyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 14. Merhaba Haktan;

  Findeks Kredi Notunuz çok düşük bir seviyede.. Normalde bankalar 1300 ve üzerindeki seviyelere kredi onayı veriyorlar.. Bankalardan kredi kullanabilmek için kredilerinizi düzenli ödeyerek en az 1000 ‘in üzerine çıkarmalısınız. Bu seviyelerin üzerinde size kredi kullanabilmeniz için çeşitli önerilerde bulunabiliriz.

 15. merhaba ben kredi kullanmak istiyorum nasıl alabilirim diyer bankalara kredi borclarımı kapatıp tek bir bankayla calışmak istiyorum ne yapma lazım veya hihtiyacım olan 25bini nasıl alırım kredi puhanım düşük ama iç gecikmem yok kredi notum 1218

 16. Merhaba Semiha Gülen;

  Evet kredi notunuz şu an düşük bir seviyede.. Bize şu anda ödemeleri devam eden kaç bankadan toplam ne kadar krediniz olduğunu yazabilir misiniz?

 17. Merhaba Sedat Bey;

  Kredi notunuz 360 ise çok düşük bir seviyede ve bu kredi notunuzla kredi kullanamazsınız maalesef.. Şu anda bankalara herhangi bir borcunuz varsa bu borçlarınızı kapatarak yeni yasalaşan kredi sicil affından yararlanmanızı öneririz.

 18. Merhaba Hüseyin Bey;

  Bize kredi notunuz ve aylık gelirinizi yazabilirseniz size yardımcı olacak önerilerde bulunmaya çalışacağız…

 19. Merhaba Talat Göç;

  Bize toplam borcunuzu, aylık gelirinizi ve kredi notunuzu yazabilir misiniz?

 20. Ben esnafın vergi levham 6 ayliķ kredi puanim düşük beşmilyar kullanmak isterim

 21. Merhaba Muazzez;

  Şu an kredi notunuz hangi seviyede acaba? Ayrıca krediyi kendi adınıza mı yoksa işyeriniz/şirketiniz adına mı kullanmak istiyorsunuz?