Kredi Notunuzu Ücretsiz Öğrenin (Kampanya)

Kredi Notunuzu Ücretsiz Öğrenin (Kampanya)

Güncel Kredi Notunuzu merak ediyor musunuz? Akbank Yeni Yıla özel kampanyası ile herkese ÜCRETSİZ olarak Findeks Kredi Notu’nu öğrenme imkanı sunuyor. En güncel kredi notu bilgilerinizi en doğru şekilde ve sadece birkaç saniye içerisinde öğrenebileceğiniz Akbank Direkt Kampanyasından yararlanmak için acele edin.
Hepimiz İhtiyaç Kredisi kullanmak ya da kredi kartı almak için Findeks Kredi Notu’na itibar edildiğini biliyoruz. Her ay bankalara olan ödemelerimiz Findeks Kredi Notu’muzu da etkilemekte. Kredi kartı ekstrelerimiz için yapmış olduğumuz ödemelerimiz, kredi taksitlerini gününde ödeyip ödemememiz ya da kredili mevduat hesaplarına zamanında yapılacak ödemeler kredi notumuzu etkiliyor.

Bankalara yapılan ödemeler zamanında olması halinde kredi notumuzu yükseltirken, günü geçen her ödeme, eksik kalan her kredi kartı borcu ya da kredi taksiti kredi notumuzun düşmesine sebep oluyor. Bilinenin aksine kredi kartlarına asgari ödeme yaparak ektremizin tamamını ödemememiz de kredi notumuzun düşmesine sebep olan ektenlerden biri. Pek çok kişi bu durumu yanlış biliyor ve asgari ödeme tutarında yapılan ödemenin kredi notunun düşmesine engel olacağını düşünüyor.
Akbank Direkt bilindiği gibi Akbank’ın internet şubesi. Ve bu şubeden tüm bankacılık işlemlerimizi kolayca yapabiliyor, hesabımızdan havale EFT yapabiliyor, faturalarımızı ödeyebiliyor, vergimizi ödeyebiliyor, yatırım hesabı açabiliyoruz. Akbank Direkt ile yapabileceğimiz bankacılık işlemleri sadece bu kadar değil elbette. Ancak burada saymakla bitmeyecek kadar da fazla bu işlemlerin ve kolaylıkların sayısı.
Akbank’ın yeni kampanyasında Findeks Kredi Notunuzu hiçbir masraf ödemeden kolayca öğrenebiliyorsunuz. Sadece saniyeler içerisinde kredi notunuzu öğrenebileceğiniz kampanyada ihtiyacınız olması durumunda anında kredi de kullanabiliyorsunuz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir