Kredinin Kolay Hali, N Kolay Kredi

Kredinin Kolay Hali, N Kolay Kredi

“Kredinin Kolay Hali” sloganı ile yola çıkarak bankalardan kredi kullanmakta zorluk çeken pek çok kişiye kredi kullanma imkanı sunan N Kolay Kredi’nin ne kadar hızlı kredi onayı verdiğini, kolayca kredi kullandığını bildiren belki on binlerce ziyaretçimizin yorum ve mesajlarından anlayabiliyoruz. N Kolay Kredi, kredi notu ile ilgili kredi kullanamayan, bankalardan kredi onayı alamayan pek çok kişinin umut ışığı olmaya devam ediyor.
Bankalardan kredi kullanmak pek çoğumuzun yaşamış olabileceği gibi oldukça zahmetli ve uğraştırıcıdır.. En az bir gününüzü bankanın sizden isteyeceği evrak ve belgeleri hazırlamaya ve kredi başvurusuna ayırmanız gerekmekteydi. Ancak N Kolay Kredi ile internetten hızlı ve kolay kredi başvurusunun önü açıldı. Oturduğunuz yerden, banka şubesine gitmeden, mesai saatine takılmadan akşam ya da gün içerisinde dilediğiniz zamanda kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.
Aktifbank’ın hayata geçirmiş olduğu N Kolay Kredi’de herkesin ihtiyacı olan paraya ulaşabilmesine olanak sağlanabilmesi adına bazı radikal uygulamalar hayata geçirildi. Bunlardan en önemlisi bankaların neredeyse tamamının kredi onayı vermediği kredi notu 1200 ve altında olan kesime kredi onayı verilerek bu kişilerin tekrar finansal hayata kazandırılması. Yani bu kişiler kredi kullanarak ve yeni kredilerinin ödemelerini zamanında yaparak kredi notlarını hızla yükseltiyorlar ve nakit ihtiyaçlarını bundan sonra çok daha kolay karşılayabiliyorlar.

Aktifbank N Kolay Kredi’nin her türlü incelemesi ve olumlu/olumsuz tüm ayrıntılarını siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu bağlamda Aktifbank N Kolay Kredi’nin en büyük dez avantajının kredi faiz oranlarının normal bankalara kıyasla oldukça yüksek olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. N Kolay Kredi ile kredi kullanacak birinin bu önemli detayı bilerek kendi getirileri ve götürüleri açısından karar vermesi önemli.. Başka bankalardan kredi onayı alamayacağını düşünen kişiler, bu yüksek faiz oranları ile de olsa nakit imkanı bulabilmelerinin kıyaslamasını en iyi kendileri yapacaklardır.
N Kolay Kredi, daha önce hiçbir banka ile çalışmamış kişilerin en büyük sorununa da çözüm üretiyor.. Daha önce hiçbir bankada verisi bulunmayanların kredi notu sorgulamalarında Findeks Kredi Notları “0” olarak çıkmaktadır. Bu da kişi hakkında hiçbir bilgisi olmayan pek çok bankanın bu kişilere mesafeli yaklaşmasına ve kredi vermemesine neden oluyor. İşte bu kişiler de N Kolay Kredi’nin kendilerine sunmuş olduğu Tanışma Kredisi ile bir bakıma bankalar ile tanışmış oluyorlar.
Tanışma Kredisi’nde adından da anlaşılacağı üzere N Kolay Kredi kişinin ödeme performansı hakkında bilgi sahibi olabilmek için düşük miktarlı yani 3000 TL’ye kadar bir kredi onayı veriyor. Kişinin bu kredinin taksitlerini düzenli ödemesi halinde ise kredi limiti 30.000 TL’ye kadar çıkarılarak bu şahıslarında da nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine olanak sağlanıyor.
Aktifbank N Kolay Kredi hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için size en yakın Aktifbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize N Kolay Kredi hakkında tüm merak ettiklerinizi gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir