Kuveyt Türk Senin Bankan Hakkında Herşey

Kuveyt Türk Senin Bankan Nedir?

Senin Bankan, Kuveyt Türk Katılım Bankası internet üzerinden dijital bankacılık hizmeti olarak hayata geçirilmiştir. İnternet üzerinden hizmet veren dijiital bankacılık ürünleri banka şubeleri, şube masrafları ve personel konusunda çok daha düşük maliyetlerle hizmet verebildiği için çok daha düşük masraflarla hizmet de sunabiliyor.. Kuveyt Türk de Senin Bankan ile tüm bankacılık hizmetlerini uygun koşullarla sağlamaya devam ediyor.

Senin Bankan Cari Hesap

Kuveyt Türk Senin Bankan Cari Hesap hizmeti ile normal bir bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir banka hesabını kullanıma sunuyor. Cari hesabınıza dilediğiniz bankadan Havale / EFT yapabilir, Kuveyt Türk bankamatiklerinden para yatırabilir, hesabınızdan başka hesaplara para gönderebilir, fatura ödemeleri yapabilirsiniz. Kısaca tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Senin Bankan Cari Hesabı’nda Hesap İşletim Ücreti de ödemiyorsunuz.

Senin Bankan Katılma Hesabı

Kuveyt Türk Senin Bankan Katılma Hesabı ile birikimlerinizi değerlendirebilir, hesabınıza yatıracağınız para tutarına göre  aylık, üç aylık, altı aylık ya da yıllık kar payı alabiliyorsunuz.  Faizsiz olarak birikimlerinden kazanç sağlamak isteyenler Kuveyt Türk Katılma Hesabı ile birikimlerine birikim  katabiliyorlar.

Senin Bankan Birikimli Katılma Hesabı

Kuveyt Türk Birikimli Katılma Hesabı ile küçük birikimlerinize faizsiz kazanç sağlayabiliyorsunuz. Birikimli Katılma Hesabını en az 3 yıllık en fazla da 10 yıllık vade ile açılabiliyor. Minimum 150 TL, 100 USD / EUR ya da 10 GR altın ile Birikimli Katılma Hesabı açılışı yapabiliyorsunuz.

Senin Bankan Altına Altın Katılma Hesabı

Birikimlerini altın olarak değerlendirmek isteyenler için çok önemli avantajlar sunan Kuveyt Türk Senin Bankan altın katılma hesabınıza altın olarak kar payı veriyor. Böylece hem altının kazanacağı değerden istifade ediyorsunuz hem de altın olarak ekstra kar payı alıyorsunuz.

Kuveyt Türk ayrıca Senin Bankan Altın Hesabı, Senin Bankan Çeyrek Altın Hesabı, Senin Bankan Gümüş Hesabı, , Senin Bankan Platin Hesabı ve Senin Bankan Yatırım Hesabı gibi pek çok yatırım ürünü sunuyor. Yatırım ürünleri haricinde İhtiyaç Finansmanı ve Konut Finansmanı da sağlayan Senin Bankan, İhtiyaç Kart ve Sağlam Kart adları ile iki adet de kartı kullanıcıları için sunuyor. İlerleyen zamanlarda bu ürünleri de detaylıca incelemeye devam edeceğiz.

Kuveyt Türk Senin Bankan dijital bankacılık hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Kuveyt Türk Katılım Bankası şubelerini ziyaret edebilir ya da Kuveyt Türk Kredi ve Hesapları hakkında tüm merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.

Gelen Aramalar: kuveyt türk kredi başvurusuEtiketler: , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın