Kuveyttürk İhtiyaç Finansmanı

Kuveyttürk İhtiyaç Finansmanı

İnsanoğlu doğuştan muhtaçtır .Dolayısıyla ihtiyaçları bitmek bilmez. Doğar doğum masrafları olur. Okula gitmeye başlar eğitim masrafları kapıyı çalar. Üniversiteye gitmeye başlayınca bu ihtiyaçlar daha da katmerlenmeye başlar. Okulu bitirir yurtdışında dil eğitimine gideyim der. O biter iş kurmak ister. Umarım yaşanmaz ama günümüzde stres vb. sebeplerle bir de sağlık sorunları oluşursa o da bir ihtiyacı doğurur.

İyileşirsiniz hanım hadi bir seyahate gidelim ferahlayalım derseniz seyahat finansmanları eşinizde bey ne seyahati hacca veya umreye gidelim derse hac ve umre finansmanlarına ihtiyaç duyarsınız. Velhasılı kelam ihtiyaçlar bitmek bilmez. Bu ihtiyaçlarımız esnasında nakit para sıkıntısı çektiğimizde ise özellikle günümüzde yakınlarımızdan daha çok ihtiyaç duyduğumuz şey güvenilir bir bankadır.

İşte tam da bu noktada Kuveyttürk ihtiyaç finansmanı yardımınıza koşar.Aradığınız fırsatı ayağınıza getirir.Güvenle ve gönül rahatlığıyla bu finansman hizmetinden faydalanırsınız.

kuveytturk-ihtiyac-finansmanı-cesitleri.jpg

Kuveyttürk İhtiyaç Finansmanı Nasıl Alınır?

Bunun için yapmanız gereken tek şey bir Kuveyttürk şubesine gidip detaylı bilgi almaktır.Ön bilgi olarak bahsedeceğimiz konuları maddeler halinde sıralayacak olursak;

  1. Hac ve Umre Finansmanı ; Hac ve Umre Finansmanı için vade 48 aya kadar çıkabilmektedir. Ancak öncelikli olarak hac ve umre hizmeti veren özel bir organizasyon ile gidecekseniz bu firmanın onaylı ve izinli bir firma olması öncelikli şarttır. Diyanet İşleri Başkanlığınca organize edilen listede kesinlikle bu firmanın adı olmalıdır. Finansman tahsis ücreti peşin alınır. O da yaklaşık olarak 105 TL ‘ dir.

  2. Eğitim Finansmanı ; bir öğrencinin ilkokuldan başlayıp ortaokul,lise,üniversite,yüksek lisans ve yanında dil eğitimlerini de kapsayan içine bu eğitimler esnasındaki konaklama ve beslenme giderlerini de ekleyebileceğiniz bir finansman türüdür.48 ay vadeli olarak verilebilir.Proforma fatura geçerlidir.Bazı eğitim kurumları ile bankamız arasında yapılacak protokoller de müşteri lehine uygulanabilir.

  3. Seyahat Finansmanı ; bu finansman hem gerçek kişiler hem de tüzel kişiler ( işletmeler) için geçerlidir.Konaklama ve yol ücretleri finansman desteğine dahil edilebilir.Yine proforma fatura geçerlidir.48 aya kadar finansman verilebilir.Burada tek fark gerçek kişiler sadece TL bazında desteklenirken işletmeler TL, Dolar ve Euro olarak da desteklenebilir.

  4. Eşya Finansmanı ; yeni evlenecek olanlar için oldukça önemli olan bu finansman ile yeni yuva kuracak olanların yanında olduğumuzu bildiririz.Detaylarını Kuveyttürk Bankasından öğrenebilirsiniz.

ihtiyac-finansmani-nasil-alinir.jpg

Kuveyttürk İhtiyaç Finansmanı Avantajları Nelerdir ?

Öncelikle bankamız kesinlikle İslami hassasiyete sahiptir. Ahlaki ve dini öğretilerimizin öngördüğü doğrulardan asla sapmaz. Dolayısıyla en güvenilir bankalar arasındadır. İhtiyaç finansmanını kullanırken faize bulaşmadan sadece gerekli masrafları ve finansman kar oranına göre değişen maliyeti ödeyerek ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Özellikle eğitim finansmanlarında uzmanlarımızdan eğitim danışmanlığı hizmetini ücretsiz alabilirsiniz. Protokolle anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumları için kullandırılan ihtiyaç finansmanları hakkında da lehinize uygulamalar bulunmaktadır.

Sonuç olarak Kuveyttürk İhtiyaç Finansmanları ile gözünüz arkada kalmaz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir