Maaşını Ziraat'ten Alanlara %35 indirim

Maaşını Ziraat'ten Alanlara %35 indirim

Günbegün bankalar tarafından sunulan kampanya fırsatları alışverişi bireyler için oldukça avantajlı bir hale getiriyor. Zaten alacakları bir ürünü daha ucuza mal etmek müşterinin ilgisini epey çekiyor ve kampanya dahilinde olan alışveriş sitesine yönelim artıyor. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına kimi bankalar zaman zaman birtakım kampanyalar düzenleyebiliyor. Kamu sermayeli Ziraat Bankası da bu bahsettiğimiz bankalardan sadece bir tanesi. İşte bu yazımızda sizlere Ziraat Bankası’nın müşterilerinin beğenisine sunduğu çalışanın artısı ziratte kampanyası hakkında bilgiler vereceğiz.

Çalışanın artısı Ziraat’te

“Çalışanın artısı Ziraat’te” sloganı ile Ziraat müşterilerine duyurulan kampanya, maaşını Ziraat Bankası’ndan alanlar için Arzum ve Ziraat Bankası işbirliğiyle gerçekleşecek olan özel bir kampanyadır. Eğer maaşınızı Ziraat Bankası’ndan çekiyorsanız ve şu sıralar www.arzum.com.tr küçük ev aletleri sitesinden ürün almayı düşünüyorsanız bu kampanya sizin için tam biçilmiş bir kaftan. Siteden yapacağınız tüm alışverişlerde yüzde 35 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.Sadece OK001 ile OK002 kod numaralı Arzum Okka kahve makineleri ve AR4006 kod numaralı Arzum Olimpia Energy Multi Cyclone elektrikli süpürge alımları kampanya kapsamı dışındadır.

Ziraat Arzum Kampanyası Şartları Nelerdir?

Bu kampanya, 1 Aralık 2017 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bu kampanyadan sadece maaş ödemelerini Ziraat Bankası’ndan alan çalışanlar faydalanabilirler.
“Çalışanın artısı Ziraat’te” kampanyası tek sefere mahsus bir kampanya değildir. Dilerseniz kampanya süresi içinde kampanya vasıtasıyla (belli bir sınır dahilinde) birden fazla alışveriş yapabilirsiniz. Bir kişi aynı kampanya ile maksimum üç kere indirim hakkını kazanabilir.
Arzum.com.tr Ziraat Bankası indirim kampanyasına ilişkin her türlü değişiklik yapma ve kampanyayı sona erdirme hakkını gizli tutar.

Kampanyaya Nasıl Dahil Olabilirim?

Eğer firma/kurum maaşınızı Ziraat Bankası’ndan çekiyorsanız ve bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, yapmanız gereken çok basit. Öncelikli olarak kampanyaya kayıt olmak için bankaya kısa mesaj (SMS) göndermeniz gereklidir. “ARZUMACLS” yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızı yazdıktan sonra 4757 numarasına mesaj olarak göndermeniz kafi olacaktır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra telefonunuza kampanya ile ilgili bir kod gönderilecektir. Bu promosyon kodunu www.arzum.com.tr web sitesinden yapacağınız alışverişlerde, aldığınız Arzum ürününü sepete eklediğinizde sayfanın altında çıkan “Kupon Kodu” bölümüne girmenizle hak kazanacağınız indirim otomatik bir şekilde ödemeniz gereken tutardan düşecektir. SMS atmadan promosyon koduna sahip olmanız mümkün değildir ve bu kod olmadan da indirimden faydalanamazsınız.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir