Masrafsız, Kolay ve Sigortasız Kredi Fırsatı

Enpara artık pek çoğumuzun bildiği gibi Finansbank tarafından kurulmuş olan ve internet üzerinden kredi kullandıran, mevduat hesabı açan, kredi kartı veren ve eft/havale yapan bir dijital banka platformu. Banka şubesi bulunmayan Enpara internet üzerinden yapacağınız kredi başvurularınızı anında değerlendiriyor ve kredinizin onaylanması halinde anında kredi miktarını hesabınıza geçiyor.

.

Enpara‘nın 1 kuruş masraf ödemeden kredi kullanın sloganı ile tanıtımlarını sürdürdüğü İhtiyaç Kredisi Kampanyası’nda hiçbir kredi masrafı ödemeden kredi kullanıyor, kullanacağınız kredi için ise sigorta yaptırmak zorunda kalmıyorsunuz. Sigorta zorunluluğu da bulunmayan Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu yaptığınızda kredinizin onaylanması halinde Enpara hesabınızdan diğer bankalardaki hesaplarınıza, başkalarının hesaplarına ya da kredi kartlarınıza da ücretsiz havale ya da EFT de yapabiliyorsunuz.

.

Enpara İhtiyaç Kredisi Kampanyası‘nda şu anda aylık kredi faiz oranları % 1,42’den başlıyor ve bu oran Masrafsız Kredi Kampanyaları içerisinde oldukça cazip… Kampanya kapsamında kullanılacak kredilerin yıllık kredi maliyet oranlarını incelediğimizde ise % 22,47 civarlarında olduğunu görüyoruz. Bu da kampanyanın oldukça cazip olduğunu gösteriyor.

.

Enpara Kredi Başvurusu yapmadan önce konu hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları site editörlerimize sorabilirsiniz. 

 
Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Masrafsız, Kolay ve Sigortasız Kredi Fırsatı (9 Yorum)

 1. 050714261** komisyon karşılığı kırmızı çizik yemiş icralık kişiye kredi çekebilen varsa ulaşsın

 2. Sigortam yok acil nakit paraya ihtiyacım var kıredi çekmek istiyorum bana yardımcı olursanız yüzdelik komisyonu alabilirsiniz numaram 054593813**

 3. Merhaba Ümit Aydın;

  Acil Kredi ihtiyacınızı karşılamak için sizin durumunuza ve koşullarınıza en uygun kredi kampanyasını sitemizden bularak inceleyebilir ve en uygun krediye başvurunuzu yapabilirsiniz.

 4. Merhaba.
  Neden yorum bölümü haricinde iletişim kuramıyoruz anlamış değilim.
  Başvurudan önce merak ettiğiklerim hakkında bilgi almak istiyorum.
  Ve direk kredi başvuruda bulunmak zorunda bırakıyorsunuz.

 5. Merhaba Serhan Bey;

  Konu hakkında merak ettiğiniz her şeyi buradan yorum yazarak bizlere sorabilirsiniz. Site editörlerimiz sizlere tüm ayrıntılar hakkında bilgi verecektir.

 6. Kredi Çekmek İçin
  Kredileriniz En Yakın Çözüm ;

  Finans sektörün en tartışılmaz lideri olarak ilerlemeye devam ediyoruz. Uzun vadeli sürdürebilirlik başarı politikamız ile yepyeni değerler yaratarak müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmak en temel ilkelerimiz arasındadır.Ticari verimlilikte devamlı gelişim göstermekte ve piyasa konumunda müşteri odaklı finansal işlemlerimiz ile performansı sağlamak vazgeçilmez unsurlarımızdandır. Birtakım hizmet politikası değerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde çözümler üreterek rekabet konumunu güçlendirmekteyiz.

 7. Emekli Kredisi;

  Türkiye’nin İlk Finansmerkezi olan *** Finans Danışmanlık 2002 yılından itibaren sizlere sağladığı konut, otomobil, ihtiyaç ve bireysel krediler ile ilgili taleplerinizde, sizlere en hızlı çözümleri üretmektedir. Kredi tercihleriniz için artık banka banka gezmenize gerek kalmadan tüm kredi çözümlerini sizlere sunmaktayız. Sizlerde krediavantajlarımızdan en hızlı şekilde faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 444 3 2** nolu numaradan bizlere ulaşmanızdır