Mortgage Uzmanı Garanti’den 2018 Fırsatları

/ 12 Şubat 2018 / 186 views / yorumsuz
Mortgage Uzmanı Garanti’den 2018 Fırsatları

Garanti Bankası sunduğu seçenek fazlalığıyla Türkiye’deki en büyük Mortgage ürün yelpazesine sahip bankası. Sunduğu bu seçeneklerle herkese her keseye uygun ödeme planlamalarıyla artık siz de bir ev sahibi olabilirsiniz!

Uygun Vade Seçenekleri Garanti Mortgage’da

Herkesin ihtiyaçları ve beklentileri farklıdır. Garanti Bankası kurduğu Mortgage sistemiyle herkese uygun kredi ve taksit imkanları sunarak ihtiyaçları karşılamayı ve ev alma hayali kuranların bu hayalini gerçekleştirmeyi hedeflemekte. 240 aya varan taksitlendirme seçenekleriyle müşterisinin yüzünü güldüren Garanti Mortgage aynı zamanda getirdiği son yenilikle taksit erteleme imkanını da hizmete soktu.

Mortgage Kredinizin Taksitlerini Erteleyin

Garanti Mortgage Türkiye’de öncüsü ve uzmanı olduğu Mortgage Kredilerine yeni bir özellik daha getirdi. Kredi kartlarında müşterilerine sunduğu taksit erteleme seçeneği artık Mortgage Kredi taksitleri için de geçerli. Yıl içerisinde 2 kez bu özellikten faydalanabilecek müşteriler ödemelerini bu sayede düzene sokabilme fırsatı da yakalamış oluyor. Garanti Mortgage uzmanı ünvanını yaptığı öncülük ve getirdiği yenilikçi vizyonuyla sonuna kadar hakkediyor.

Mortgage Kredisi Nedir?

Mortgage Kredisi ev almak isteyen ama almak için yeterli birikime sahip olmayanlara kredi imkanı sağlayan bir gayrimenkul finansman sistemidir. Geleceğe dönük yatırım yapabilmek için uzun vadeli taksit seçenekleri sunan Mortgage sistemi teminat için ise satın alınan evi ipotekliyor. Ödemeleriniz tamamlanınca evin tamamen sahibi oluyorsunuz.

Mortgage Kredisiyle Sadece Konut Mu Alabilirim?

Mortgage Sistemi Türkiye’ye konut alabilmemizi sağlayan bir kredi sistemi olarak girdi ve bundan dolayı pek çok kişi tarafından sadece konut alımında kullanılan bir sistem olarak biliniyor. Fakat zaman geçtikçe her kredide olduğu gibi Mortgage Kredisi’nde de değişimler oldu. Bu değişimin öncüsü olan Garanti Bankası getirdiği yeniliklerle hem sistemi geliştirdi hem de müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verme şansı buldu. Mortgage Uzmanı Garanti sunduğu ürün seçenekleriyle herkese her keseye uygun konutlar dışında girişimciler, esnaflar ve kobiler için İş Yeri Mortgage Kredisi imkanını da müşterilerine sunmakta. Bir iş fikriniz var ama yeterli bir birikiminiz yoksa İş Yeri Mortgage Kredisi ile birlikte hayalini kurduğunuz iş yerini gerçeğe dönüştürmeniz mümkün.

2018 Garanti Bankası Mortgage Kredisi Kampanyaları

Geçmişten günümüze birçok kampanyayla müşterilerini en uygun şekilde ev sahibi yapan Garanti Bankası 2018 yılının başında anlaşma yaptığı ve çeşitli kampanyalar yürüttüğü güncel kurumlar ise şöyle sıralanabilir: MEB, İlksan, T.C. Merkez Bankası, Türk Eğitim-Sen, Polsan, OYAK, kamu sağlık çalışanları, çiftçiler…

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.