Mortgage Uzmanı Garanti'den Ev Kredisi Başvuru Şartları ve Ödeme Seçenekleri

Mortgage Uzmanı Garanti'den Ev Kredisi Başvuru Şartları ve Ödeme Seçenekleri

Garanti bankası mortgage kredi sistemini Türkiye’ye getiren ilk bankalardan biridir. Bu yüzden de Mortgage Uzmanı unvanını sonuna kadar hak etmektedir. Bu alanda uzman olmasının bir diğer nedeni ise mortgage kredilerinde müşterileri için çok cazip fırsatlar ve avantajlar sunuyor olmasıdır. Bu avantajlar sayesinde Garanti müşterileri her zaman karlı çıkmaktadırlar.

Mortgage Uzmanı Garanti’den Ev Kredisi Avantajları

Garanti mortgage avantajları aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz gibidir:

  • Garanti ev kredisi avantajları arasında en dikkat çekici olanı şüphesiz ki taksit tutarlarınızın stabil kalmasına dair talepte bulunabilme imkanınızın olmasıdır. Böylelikle kendi bütçenize uygun taksit seçeneklerini belirleyebilirsiniz.
  •  Taksit tutarlarınızı belirli dönemler içerisinde değiştirme hakkına da sahipsiniz.
  • Değiştirmek istediğiniz taksit seçenekleri, zaman içerisinde artan veya azalan taksit seçenekleri olabilir.
  • Başka bir banka ile anlaşıp çekmiş olduğunuz kredinizi Garanti bankasına taşıyabilir ve böylelikle Garanti fırsatlarından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.
  • Oturduğunuz evi teminat göstererek 48 aya varan vadelerden yararlanabilir ve yüksek miktarlarda kredi çekebilirsiniz.
  • Eğer gurbetçiyseniz Gurbetçi Mortgage kampanyası sayesinde 240 aya varan vadelerden yararlanarak istediğiniz evi anında elde edebilirsiniz.
  • Garanti’nin konut kredileri için farklı türlerde yapılandırma olanakları da mevcuttur. Bu olanaklar sayesinde geri ödemelerinizi bütçenizdeki değişkenlere bağlı olarak tekrar yapılandırabilir ve bütçenize zarar vermeden ev sahibi olabilirsiniz.
  • Garanti bankasının sizlere sunmakta olduğu konut kredileri için ödemelerinizi yaparken bütçenizdeki artış azalışı da göz önünde bulundurarak Özel Ödemeli Mortgage seçeneğinde yararlanabilirsiniz. Bu seçenek ile bütçenizin azaldığı zamanları belirleyerek bu zamanlarda bu duruma uygun oranlara sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde artış zamanlarında da oranların değişmesini sağlayarak arada kalan farkın kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Mortgage Uzmanı Garanti’den Ev Kredisi Başvurusu

Garanti ev kredisi başvurusu yapabilmeniz için Garanti’nin resmi internet sitesi olan ve mortgage kredisine hizmet veren www.garantimortgage.com adresine tıklayarak rahatlıkla konut kredisi çekebilirsiniz. Kredi için başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca en yakınınızda bulunan Garanti şubesinden ya da telefonunuzla da konut kredisi elde etme imkanına sahipsiniz. Bu uygun faiz oranları ve uzun vadelerdeki kredi seçenekleri sayesinde istediğiniz eve anında sahip olabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir