Mortgage Uzmanı Garanti'den Ev Kredisi Başvuru Şartları

Mortgage Uzmanı Garanti'den Ev Kredisi Başvuru Şartları

Garanti Bankası, mortgage ile ev satın almayı ülkeye getiren ilk bankalardandır. Ayrıca Garanti Bankası konut kredisi ile kredi kullanmak isteyenler için özel avantajlar sunmaktadır. Garanti’nin sunmuş olduğu avantajlı konut kredisi sayesinde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Bu yazımızda ise bu hususta yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Mortgage Uzmanı Garanti’den Kredi

“Mortgage Uzmanı Garanti” sloganı ile kampanya başlatan Garanti Bankası, ev satın almak isteyen kişilere mortgage kredileri kapsamında finansman desteği sağlamaktadır. Kredi kampanyasında taksitler vade bitimine kadar sabit olarak ödenmektedir ve böylelikle kişi her ay ne kadar ödeyeceğini önceden bilmektedir. Garanti’nin sunmuş olduğu ev kredisi kampanyası ile siz de hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Ev kredisi taksitlerinin giderek artmasını ya da azalmasını istiyorsanız bunu krediyi kullanırken banka yetkilisine belirtmelisiniz.

Ara Ödemeli Garanti Konut Kredisi

Ara ödemeli konut kredisi opsiyonunu seçerek taksit ödemeleriyle ödeme kolaylığından faydalanabilir, bütçenizi dengeleyebilirsiniz. Değişken Faizli Konut Kredisi’yle de bütçenizi çok zorlamadan konut sahibi olabilirsiniz. Garanti Bankası’yla ilgili konut kredisi kampanyalarına bankanın resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Değişken Faizli Mortgage

Garanti Bankası’nda değişken faizli mortgage kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kredi opsiyonunu kullanırken banka yetkilisine “değişken faizli mortgage” kullanmak istediğinizi mutlaka belirtmelisiniz. TÜFE’ye göre belirlenen değişken faiz oranlarından faydalanmak istiyorsanız bu kredi opsiyonunu seçmelisiniz.

Garanti Bankası Konut Kredisi Başvurusu 2017

Garanti Bankası Konut Kredisi başvuruları, çoğunlukla satın alınacak gayrimenkulün ipotek işlemlerinin yapılabilmesi için banka şubelerinde gerçekleşmektedir. 444 38 46 telefon numarasını arayarak Garanti Mortgage Müşteri Hizmetlerinden detaylı bilgi alabilir ve çekeceğiniz konut kredisi için ön müracaat yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın sizi aramasını istiyorsanız Garanti Mortgage internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak, konuyla yetkili kişilerin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.
Garanti Konut Kredisi Faiz Oranları bu yıl düşüş yaşamıştır. Bankanın resmi internet sitesinde yer alan örnek bir hesaplamaya göre; 100.000 TL konut kredisi kullanan bir kişi 60 ay vade ve yüzde 0,96 faiz oranı ile ayda 2200 TL, 90 ay vade ve yüzde 1,00 faiz oranı ile ayda 1690 TL, 240 ay vade ve yüzde 1,17 faiz oranı ile ayda 1246 TL taksit ödeyecektir.
Yukarıdaki hesaplamalar doğrultusunda siz de Garanti Mortgage ile ev sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi için 444 38 46 Garanti Mortgage Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da Garanti Mortgage resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir