N Kolay Kredi'de Kredi Bayramı

/ 9 Haziran 2016 / 156 views / 9 Yorum
N Kolay Kredi'de Kredi Bayramı

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi kullandıracağını duyuran Aktifbank N Kolay Kredi bu bayramda dikkatleri üzerinde toplayacağa benziyor. N Kolay Kredi ile kredi kullanmak çok kolay ve kredi notunuzun düşük olmasını da dert etmenize gerek yok… Çünkü N Kolay Kredi resmi bankalar içerisinde düşük kredi notu olanlara özel kredi kampanyası hazırlayan ve kolayca kredi veren tek banka…

.

N Kolay Kredi Aktifbank‘ın internet üzerinden kredi kullandıran Dijital Banka platformu.. Yasal olarak bankalardan hiçbir farkı yok.. Resmi ve güvenilir bir kuruluş yani AktifBank’a ait… N Kolay Kredi ile internet üzerinden, ister telefonunuzdan ister tabletinizden isterseniz da bilgisayarınızdan sadece 1 dakikada kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredinin değerlendirme sonucu ise 5 dakika içerisinde cep telefonunuza bildiriliyor…

.

N Kolay Kredi‘nin ne kadar kolay kredi verdiğini pek çok ziyaretçimizde gördük.. Kredi notu düşük olduğu için pek çok bankadan kredi kullanamayan çok sayıda ziyaretçimiz N Kolay Kredi ile kolayca kredi kullanabildiler.. İster Bayram Kredisi olarak kredinizi kullanın, ister borçlarınızı ödeyip sıkıntılarınızdan kurtulun.. 20.000 Lira’ya kadar krediniz sadece dakikalar içerisinde onaylanıyor.. 36 aya kadar istediğiniz vadeyi seçerek de zorlanmadan kredinizi ödeyebiliyorsunuz.

.

N Kolay Kredi’nin diğer banka kredi kampanyalarına göre kredi faiz oranı biraz daha yüksek.. Bu da sorunlu kişilere kredi kullandırması nedeni ile riskli kredi vermesinin bir karşılığı olarak belirlenmiş… Evet biraz daha yüksek kredi faizi ödüyorsunuz ama diğer bankalar size kredi vermezken N Kolay Kredi, kredi başvurusunuzu anında onaylıyor.

.

N Kolay Kredi ile 36 ay vadeli 20.000 TL kredi kullandığınızda 36 ay boyunca ödemeleriniz 818,82 TL olurken, 36 taksitle kullanılan 15.000 TL kredinin aylık ödemeleri 614,12 TL ve yine aynı vade ile kullanılacak 10.000 TL kredinin aylık taksitleri ise 409,41 TL oluyor.

.

N Kolay Kredi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Aktifbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize N Kolay Kredi Başvurusu hakkında merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz. Kredi başvurusu onaylanmayan ve kredi kullanamayanlar için N Kolay Kredi iyi bir fırsat…

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

N Kolay Kredi'de Kredi Bayramı (9 Yorum)

  • Merhaba Ferit Bey;
   Kredi kullanmak için kredi başvurusu yapmanız gerekiyor elbette.. Ancak size dair hiçbir kişisel bilginizi bilmediğimiz için size hiçbir öneride bulunamıyoruz. Bize gelir durumunuzu, kredi notunuzu ve kullanmak istediğiniz kredi tutarını bize açıklayıcı bir şekilde yazarsanız size de yardımcı olmaya çalışacağız.

  • Merhaba Murat;
   Bize aylık gelirinizi ve kredi notunuzu yazabilir misiniz? Durumunuzu değerlendirip size yardımcı olacak önerilerde bulunmaya çalışacağız.
   Güncel kredi notunuzu Findeks Kredi Notu Öğrenme başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

  • Merhaba Murat;
   Bize aylık gelirinizi ve kredi notunuzu yazabilir misiniz? Durumunuzu değerlendirip size yardımcı olacak önerilerde bulunmaya çalışacağız.
   Güncel kredi notunuzu Findeks Kredi Notu Öğrenme başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

  • Merhaba Semiha Yaltık;
   80 yaşında birine kredi kullanması için Vakıfbank ya da Aktifbank PTT Kredisi’ni önerebiliriz. 80 yaşında olan şahısların bu bankalardan kredi kullanabilmesi mümkün…