Neo’dan Restaurant Harcamalarına %10 İndirim

Akbank yaz kampanyalarında farklı bir yol izleyerek müşterilerine NEO kart ile restaurant indirimi ödemeleri indirimi sağlayarak farklı ve ilgi çekici bir yol izliyor.

Asla vazgeçemediğimiz yemek gibi önemli bir konuda geniş kapsamlı bu çalışma NEO KAMPANYA 2017 olarak 1 ve 31 ağustos tarihlerinde geçerli

Neo kart ın bu kampanyasından yararlanabilmek için elbette bir neo kart sahibi olmanız gerekli

Akbanka-birincilik-odulu

Kart sahipleri Akbank ın internet sitesinden bildirilmiş olan kampanya kısa mesaj numarasına mesaj gönderdiklerinde sisteme kayıtlarını yaptırabiliyorlar ; kısa mesaj ücreti servis sağlayıcının belirlediği bedel üzerinden ücretlendiriliyor bu miktar 0.65 olarak sabitlenmiş.

akbank-kampanyalari.jpg

Kısa mesajla kayıt olduktan sonra hafta içi tüm yemek ödemelerinde %10 indirim kaznıyorlar elbette Neo kart ile ödenen yemek ücretleri bunlar ; siz yemeğinizi yedikten sonra hesabı ödüyorsunuz sisteme düştüğünde Akbank bu tutarı yani indirim miktarını sizin hesabınıza aktarıyor tam bir ay sürecek bu kampanya özellikle çalışan ve öğle yemekleri dahil tüm yiyecek ihtiyacını dışarıda giderenler için ideal bir defa ya mahsus olmak üzere kampanya başlangıç tarihinde ilk üye işyerinden yaptığınız alışverişte aynı indirimden yararlanıyor ve hesabınıza ekleniyor.

Neo güncel kampanya lar içerisinde birçok fırsat neo kullanıcıları ile buluşuyor fakat bu yemek harcamalarındaki indirim kampanyası başka hiçbir kartın düzenlemediği bir çalışma yaşamak için yemek zorunda olduğumuz göz önünde bulunursa lüks tüketimden çok direkt kullanıcının ihtiyacı için hazırlanmış olduğunu görüyoruz.

Bu kampanyanın dışında olmasına karşın Akbank neo nun yaz sezonu için hazırladığı MTV ödemelerinden Akbank neo 20 TL chip para da kartınıza yükleniyor ; yaz aylarına güzel ve kullanıcısını mutlu edecek genel geçer kampanyalar dışında sıra dışı yemek indirimi kampanyası daha ilgi çekici görünüyor

Kampanya süresinin uzunluğu ve her günü kapsadığı göz önünde bulundurulursa yaz ın tüketirken üretmek durumunda olacak neo müşterilerini kutlarız

%10 yemek alışverişlerindeki indirim kampanyası bir müşteri için günlük tek kartı ile 5 TL tüm kartları ile 50 TL kazanmak üzerine hazırlanmış .

Kazandığınız indirim tutatrı iki iş günü içinde hesabınıza yansıyacaktır.

İndirim tutarını internet şubesinden hesabınızdan kontrol edebileceğiniz gibi Akbank ATM lerindeki hesap hareketlerinizden de kontrol edebilir ve istediğiniz zaman kullanabilir siniz .

Kampanya asıl kart sahiplerinin bir defa ya mahsus olmak üzere neo yazarak ilgili kısa mesaj servislerine göndermeleri ile başlayacaktır.

 
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın