Nur Yerlitaşın Son Hali Herkesi Şaşırttı!

/ 31 Mart 2018 / 2.043 views / yorumsuz
Nur Yerlitaşın Son Hali Herkesi Şaşırttı!

Yüzüne Nur Düşmüş!

Kendine özgü tarzıyla ve engin moda bilgisiyle sosyal medya’da ve televizyon programlarında milyonların ilgisini kendine çekmeyi başarmış olan, Bu Tarz Benim programının juri üyeliği yapması ile bilinen Nur Yerlitaş, bir süredir sessizliğini korumaktaydı. Yerlitaş, Merve Boluğur’un kendi ismini kullanarak çıkardığı ve kozmetik piyasasına giriş yapmayı planladığı yeni markasının tanıtımında boy gösterince görenleri şaşkına çevirdi.

Nur Yerlitaş’ın büyük miktarda kilo verdiği ve adeta tepeden tırnağa farklı bir insan olduğu gözlemlendi. Görenler kendisini ilk görüşte tanıyamadı. Uzun süredir kendi köşesine çekilmiş olan Yerlitaş’ın ne ile uğraşmakta olduğu bu şekilde gün yüzüne çıkmış oldu. Yerlitaş’ın kendi Instagram hesabında paylaştığı son fotoğrafları da gözlerden kaçmadı ve görenleri şaşırttı.

Ameliyat Olmuştu

Yerlitaş’ın geçtiğimiz sene bir “gıdı toplatma” ameliyatı geçirdiği biliniyordu. Mide küçültme operasyonuna da girmiş olduğu bahsi geçmesiyle birlikte Yerlitaş bu konuyu açık ve net bir şekilde reddetmişti.

“Cool” Kadın

Yerlitaş’ın, verdiği demeçlerdeki rahat, vurdumduymaz tavrı da dikkatlerden kaçmazken, Boluğur’un tanıtımında kendisine olan ilgi büyüktü. Yerlitaş, konuşmasında, standartların biraz üstünde bir kilosu olduğunu, O kiloyu 11 aya bölerek zayıfladığını söyledi. Mide küçültme ameliyatı gibi bir işe girişmediğini, bu saklama gereği de hiçbir zaman duymayacağını belirtmişti.

Kiloları Nasıl Verdi?

Yerlitaş’ın, diyet programına geçtiğimiz yılın son aylarında başladığı bilgisini paylaşmasının ardından bu kadar kısa bir sürede nasıl zayıfladığı merak edildi. Aşırı muntazam bir diyet yaptığını, kendini yormadığını veya aç bırakmadığını, buna bağlı olarak da midesinin küçülmüş olduğunu belirtmişti. Porsiyonları önce yarıya, sonra da çeyreğe indirmek şeklinde ilerlediğine dikkat çekmişti. Nur Yerlitaş’ın bütün bu kiloları nasıl kaybettiği ise kafalarda merak konusu olmaktan geri kalmazken, yıllardır türlü türlü yöntemler deneyip ne yazık ki fazla kilolarından kurtulamayan insanlara hem umut ışığı oldu, hem de kıskandırdı.

Sevilen Bir Ünlü

Kendisini sempatik bulanlarla birlikte bulmayanların da çoğunlukta olduğu Yerlitaş’ın yeni sağlıklı yaşam tercihleri kendisini daha da bir süsleyip güzelliğine güzellik katmasının yanı sıra ruh haline de iyi gelmişe benziyor.

 

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.