Odeabank – Gruppal İşbirliği ile Yeni Yılda Yeni Yerler Sizi Bekliyor!

Odeabank – Gruppal İşbirliği ile Yeni Yılda Yeni Yerler Sizi Bekliyor!

Odeabank ile Gruppal işbirliği ile 1 Aralık ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Gruppal’ın internet sitesi gruppal.com’da yapılacak olan 1.000 Türk Lirası ve üzeri tatil satın almalarda 100 Türk Lirası indirim kazanılabilmektedir. Bu şekilde dilediğiniz tatile avantajlı bir biçimde çıkma şansını yakalayabilirsiniz. Odeabank internet alanında hedeflediği büyümeyi gerçekleştirmek, Gruppal’da verdiği hizmeti promosyon ile renklendirmek için bu şekilde bir kampanya başlatmışlardır.

Kampanyanın Detayları

Bu indirimden faydalanabilmek için tek yapılması gereken işlem, Odeabank’ın mobil uygulamasını indirmektir. Size özel indirim kodu, Odeabank Mobil uygulamasından 7-2 menüsü tıklanarak kampanya seçimi sonrası, Kampanya kodunu al butonu tıklanarak alınabilmektedir. Kampanyadan faydalanmak amacı ile Odeabank mobil uygulamasından alınan promosyon kodu, gruppal.com satın alma sayfasında bulunan Gruppal promosyon kodu alanına girilerek işlem tamamlanmaktadır. Bu kampanya yurt dışı ve yurt içi ve gemi turlarında geçerli olmaktadır. Uçak bileti ve otel rezervasyonlarını kapsamamaktadır. Gruppal’ın çağrı merkezi numarası olan 0 850 532 20 10 numaralı telefon üzerinden yapılacak olan rezervasyonlarda satış temsilcisine aldığınız indirim kodu bildirilmek zorundadır. Bu indirim kodu, 1.000 TL üzerindeki tek sefer halinde yapılan satın almalar için verilmektedir. Kampanyadan her kullanıcı sadece tek sefer faydalanabilmektedir. Bahse konu bu kampanya kesinlikle başka promosyon kampanyaları ile birleştirilememektedir. Odeabank ve Gruppal kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

A Grubu Seyahat Acentesi Gruppal ve Odeabank

Kampanyanın kurumsal firmalarından Gruppal 2010 senesinde Aralık ayında kurulmuş, A grubu seyahat acente belgesini aldıktan itibaren sadece turizm ve seyahat odaklı bir online turizm ve seyahat platformu haline gelmiştir. Turizm ve seyahat ile ilgili çok çeşitli ve avantajlı fırsatları bünyesinde bulundurmakta olan Gruppal, uzman kadrosu ve elde ettiği deneyim ile turizm ve seyahat konularında tercih edilen bir şirket haline gelmiştir. Gruppal’ın vermiş olduğu hizmetler arasında; Yurt içi turlar, yurt dışı turlar, gemi turları, kültür turları, uçak, otel, profesyonel seyahat danışmanlığı, havaalanı transferleri, araç kiralama, vize danışmanlığı gibi hizmetleri en uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Bu fiyatlar en ideal ödeme koşullarıyl, her daim müşterilerin yanında olan müşteri danışmanlarıyla verilmektedir. Kampanyanın diğer kurumsal firması Odeabank 2012 yılında Lübnan menşeili Bank Audi Grubu’nun yatırım yapmasıyla Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. 5 yıl içinde elde etmiş olduğu finansal sonuçlar, inovasyon, deneyimli insan kaynağı ve verimli teknolojik kullanımlarla müşterilerini oldukça memnun bırakmaktadır. Ülkemizin 17 şehrinde 1670 çalışanı ve 52 Odeabank şubeleri ile faaliyetlerini devam ettiren banka, gelecekte daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir