Odeabank İşletme Kredisi ile İşlerinizi Büyütün

/ 23 Şubat 2018 / 34 views / yorumsuz
Odeabank İşletme Kredisi ile İşlerinizi Büyütün

Odeabank ülkemizin yeni bankalarından ve buna rağmen uzun yıllar ülkemizde varlığını sürdüren bankalardan gerek müşteri merkezli gerekse de cezp edici ürün olanaklarıyla ülkemizde çok kısa sürede yıldızı parlamış olan bir banka özelliğindedir.

Odeabank’ın Türkiye Serüveni

Ülkemizde Bank Audi Sal tarafından (yurt dışında oldukça sağlam, geçmişi eski finans tekellerinden kabul edilir) 2012 yılında ve özellikle farklı bir isimle kurulup bizimle buluşturulur. Herkesin de hatırlayacağı üzere Hülya Avşar’ın da uzun süre reklam yüzü olan bir başlangıca sahiptir. Rakipleri çok olanın yapması gerektiği gibi diğerlerine göre müşteriye daha cazip olanaklarla yaklaşımı da elden bırakmayarak günümüze kadar genişleyen ve herkesin muhakkak bir şekilde muhatap ya da bildiği bir isim olmayı başardı.

Odeabank İşletmelerin Her Zaman Yanında

Odeabank özellikle devlet politikaları paralelinde giden misyonu ile kobi ve her türlü işletme kredilerinde ve de müşteriye özel içerikte esnek koşullarda kredi sağlama eğiliminde olan bir banka özelliğindedir. İşletmeler ile ilgili çeşitli ve farklı ihtiyaçlara yönelik geniş ürün yelpazesiyle bunu ispatlayan bir özellikte.

Odeabank’tan İşletmelere Geniş Kredi Seçenekleri

Ayrı probleme aynı çözümle yaklaşılmaz ve Odeabank’ın bunun oldukça farkında olduğu net gözükmekte. Aşağıdaki işletme kredileri bunun en önemli kanıtı niteliğindedir. Spot, rotatif, kredili mevduat hesab,iskonto kredisi, işletme kredisi, döviz kredileri,taksitli krediler, yatırım kredileri ,ihracat kredileri şeklinde sıralanabilir.Aşağıda özellikle sizler için bazı kredileri ile ilgili açıklamalar yapılmış durumdadır.
1) Spot Kredi: Bir defada kullanılan, cazibesinin ise sabit faiz oranına sahip, piyasa olumsuzluklarına karşı korunmuş bir kredi özelliğinde olmasıdır.
2) Rotatif Kredi: Üç aylık periyotlarda faizinin tahakkuk ettirildiği kısa vadeli nakit ihtiyaçlarına yönelik bir kredidir. Bu kredinin avantajı istenildiği zaman kapatılabiliyor olunması ve cari hesap şeklinde çalışmasıdır.
3) Yatırım Kredileri: Nakdi ve gayri nakdi karşılıklı (müşteri-bank) istişaresi sonrasında oluşturulan bir kredidir. Kredinin müşteriye ihracat taahhüdü yoluyla vergi, harç ve resim istisnasından faydalanabiliyor olmalarıdır.
*Maximum faiz oranı olarak %30 uygulanabilirliliğin olmasıdır. Bu orana ise BSMV dahil değildir.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.