Odeabank İşletme Kredisi Ne Kadar Avantajlı

/ 24 Şubat 2018 / 34 views / yorumsuz
Odeabank İşletme Kredisi Ne Kadar Avantajlı

Odeabank, kredi yöntemleri, sunduğu çözümler ve sağladığı avantajlar ile işletmenizi büyütmeniz veya bir işletme kurmanız sırasında sizin destekçiniz oluyor. ‘’Kişiye Özel Bankacılık’’ ilkesi ile hareket eden Odeabank, sunduğu işletme kredisi formülleri ile işinizi kolaylaştırıyor.

Odeabank Nasıl Bir Banka?

15 Mart 2012 tarihinde kurulan ve 20 Haziran 2012 tarihinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na faaliyet izni için başvuran Odeabank, 2 Ekim 2012 tarihinden bu yana aldığı faaliyet izni ile hizmetlerini sürdüren bir bankadır. Bankanın ana hissedarı Lübnan merkezli Bank Audi bankasıdır. Bank Audi, Lübnan, Türkiye, Mısır, Fransa, Ürdün ve Irak’ta içlerinde olmak üzere toplamda 11 farklı ülkede varlığını sürdüren bir gruptur. Bu çerçevede Odeabank, kurumsal, ticari, bireyseli yatırım ve özel bankacılık alanları başta olmak üzere bütün bankacılık alanlarında aktif olarak faaliyet gösteren bir kuruluşun önemli bir parçası ve Türkiye temsilcisidir. Grubun toplamda Eylül 2016 sonu itibari ile korsalide aktifleri 45.3 milyar dolar seviyesinde işlem görmüş ve müşteri mevduatlarının toplamı 37 milyar doları bulmuştur. Kendi öz kaynakları ise 3.7 milyar dolar olan bankanın 7000’e yakın bordrolu çalışanı vardır. Bank Audi Grup’un toplamda 1500’ü aşkın hissesi ve içinde yine 1500’ü aşkın Global Depo Sertifika Sahibi vardır. Odebank’ın da içinde olduğu bu grubun Global Depo Sertifikaları (Gdr) Beyrut Menkul Kıymetler Borsası’nın yanı sıra Londra Menkul Kıymetler Borsası’na da kotedir.

Odeabank’tan Alabileceğiniz İşletme Kredileri

Odeabank’tan alacağınız krediniz yurtdışından döviz şeklinde temin edilmektedir. İlgili bankaların aracılığı ile ister TL, ister DEK olarak kullanabileceğiniz krediniz için hiçbir şekilde vade kısıtlaması yoktur. Odeabank, sunduğu işletme kredisi opsiyonları ile kredi alımını ve kredi ödemelerini sizin özelliklerinize göre biçimlendirir ve sizin kendi durumunuza göre bir ödeme planı çıkartmanıza yardımcı olur. Krediniz, isterseniz eşit taksitlere bölünür veya eğer isterseniz de esnek ödemeli bir yöntem seçme şansınız vardır. Kredinizi sizin istekleriniz, ihtiyaçlarınız ve şirketinizin geleceği doğrultusunda şekillendiren Odeabank, ortalama vadeniz 1 yılı aştığı takdirde ise sizi KKDF’den korur ve muafiyet sağlar. Odeabank’ın en önemli avantajlarından bir tanesi de ‘’kişiye özel bankacılık’’ yöntemidir. Bu çerçevede Odeabank, ulaşmakta zorluklar yaşadığınız finansman ihtiyaçlarınızı sizin için sağlıyor ve sektör ayrımı yapmaksızın işletmenizi, hızlı ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde destekliyor. Vade seçenekleri 10 yıla kadar çıkabilen Odeabank İşletme Kredisi, ‘’kişiye özel bankacılık’’ ile kendinize en uygun ödeme planını seçmenize imkan veriyor ve size en uygun modellemeleri bulmanıza yardımcı oluyor.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.