Ekonomi & Finans

Odeabank Kredileri ile Kredi Aramaya Son

Artık banka banka kredi aramanıza gerek yok… Odeabank ayda % 0,99 ‘dan başlayan faiz oranları ile İhtiyaç Kredisi Kampanyası için şimdi de PTT şubeleri ile anlaştığını duyurdu. Artık internet üzerinden anında Odeabank Kredi Başvurusu‘nda bulunmanın yanında Odeabank şubelerinden, bankamatiklerden, cep telefonu ile ve PTT şubelerinden de Kredi Başvurusu‘nda bulunabilme imkanına sahipsiniz…

.

Odeabank Kredi Kampanyası kapsamında 5000 TL‘ye kadar olan kredi talepleri için aylık % 1,29 faiz oranı uygularken 5001 TL ve üzerindeki kredi kullanımları için ise aylık % 0,99 faiz oranı ile kredi kullanma fırsatı sunuyor. Odeabank‘ın en fazla 30000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sunduğu kampanyada en uzun taksit sayısı ise 36 ay olarak belirlenmiş..

.

Odeabank Kredi Başvurusu‘nda bulunmadan önce tüm bankaların kredi kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak, Odeabank’ın Kredi Kampanyalarını araştırmak ya da Kredi Başvurusu yapmak için sitemizdeki ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz. Bankalar ve Krediler hakkında tüm merak ettiklerinizi site editörlerimize sorabilirsiniz.


İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir