Prens Harry ve Meghan Markle Düğün Çiçeklerini Seçti

/ 9 Nisan 2018 / 40 views / yorumsuz
Prens Harry ve Meghan Markle Düğün Çiçeklerini Seçti

19 Mayıs 2018 tarihinde Windsor Castle’da dünya evine girecek olan Prens Harry ve oyuncu Meghan Markle kraliyet düğünleri için çiçekçiyi seçtiklerini duyurdular. 2017 yılının Kasım ayında nişanlanan çift nikaha halktan da iki bin altı yüz kişiyi davet etmişti.

Düzenlemenin Detayları Paylaşıldı

Daha çok düğünler için hazırlıklar yapan ünlü çiçek tasarımcısının Londra’dan Philippa Craddock olduğunu açıkladılar. St George’s Shapel’de yapılacak olan törende kraliyet arazilerindeki ve parklardaki ağaçların yapraklarından da yararlanılacağını söylediler. Ayrıca mevsim bitkilerinden olan huş ağacı,gürgen ve kayın dalları ile yerel kaynaklardan beyaz bahçe gülleri, şakayıklar ve yüksük otunun da kullanılacağını Instagram sayfasından duyurdular.

Philippa Craddock Da Müjdeyi Takipçilerine Verdi

Kişisel hesabından bir paylaşım yapan Philippa Craddock bu haberi takipçileriyle paylaşırken büyük bir heyecan duyduğunu belirtti. Bunun bir ayrıcalık olduğunu söyleyen tasarımcı Prens Harry ve Meghan Markle ile çalışmayı çok sevdiğini söyledi. Craddock, tasarımın bir çift olarak onları yansıtacağını da ekledi.

Doğa Dostu Bir Aranjman

Düğündeki bu çiçek aranjmanının doğal ve vahşi yaşamın yansımasını sergileyeceğini ve çevreye duyarlı olmasına özen gösterileceğini belirttiler. Kraliyet Parkları da çayırlarından polen taşıyıcılığı için kaynak oluşturacak bitkiler temin edeceğini açıkladılar. Bu bitkilerin arılar gibi canlılar için çok iyi bir yaşam alanı oluşturup sağlıklı ve biyolojik ekosistemlerin devam ettirilmesine yardım edeceğini de eklediler.

Prensin Müstakbel Eşi Meghan Markle Kimdir?

4 Ağustos 1981 tarihinde dünyaya gelen Rachel Meghan Markle aynı zamanda Northwestern Üniversitesi Tiyatro ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun. Televizyon dizisi Suits’deki Rachel Zane rolüyle ünlenen Markle daha önce de bir bilim kurgu dizisi olan Fringe’de ajan olarak rol almıştı. Patrondan Kurtulma Sanatı, Aşk Rehberi, Aşk Gibi Bir Şey gibi filmlerde de oynayan ünlü oyuncu nişanlandıktan sonra bu alanda kariyerine devam etmeyeceğini söylemişti. İlk evliliğini 2013 yılında sonlandıran Markle farklı inançlarla yetişmiş olmasına rağmen yahudi olmuştu. Ancak kraliyet ailesine katılabilmek için yakın zamanda İngiliz Kilisesi tarafından gizli bir törenle vaftiz edildiği açıklandı. Basının yoğun ilgisine ve ırkçı söylemlere maruz kalan Meghan Markle bu içeriklerin üzücü olduğunu söylemişti.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.