PS 4 ve Bütün Aksesuarlarında Yılın İndirimi Başladı

/ 8 Haziran 2018 / 336 views / yorumsuz
PS 4 ve Bütün Aksesuarlarında Yılın İndirimi Başladı

Her yıl Sony Entertainment tarafından düzenlenen yılın indirim kampanyası bu yaz da aynı şekilde devam ediyor. 8 Haziran – 18 Haziran tarihleri arasında dünya genelinde geçerli olacak Days of Play indirim kampanyasıyla Sony markasının dev oyun konsolu Playstation 4, oyunları ve tüm aksesuarlarında net indirim seçenekleri uygulanacak. Bu sayede gerek konsolun kendisini gerek oyunlarını gerekse diğer tüm aksesuarlarını olduğunun kat kat altındaki indirimli fiyatıyla satın alma fırsatı sizleri bekliyor olacak. Bu da PS4 severlerin büyük bir heyecan ve sevinçle karşıladıkları gelişme olarak dikkat çekmektedir.

500 GB PS4 Konsolu 1.749 TL

8 Haziran – 18 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak söz konusu kampanya ile 500 GB hafızaya sahip Playstation 4 konsolu kampanyaya özel olarak sadece 1.749 TL fiyat üzerinden bütün teknoloji mağazalarında satışa sunulacak. Böylece oyun tutkunlarının en yüksek grafiklerle PS4 oyunlarını eşsiz çözünürlük kalitesiyle oynama imkanını elde etmesi bekleniyor. Bununla birlikte ayrıca Playstation 4 oyun konsolunun her anlamda tüm aksesuarlarında da büyük indirim günlerinin başlatıldığı ifade edilmektedir.

En Popüler Oyunlarda Days of Play İndirimi

Öte yandan Days of Play kampanyasına bağlı olarak en popüler PS4 oyunlarında da yılın indirimli fiyatlarını görebilmeniz de mümkün olmaktadır. İşte o oyunlar ve indirimli fiyatları:

Gran Tourismo 99 TL

Uncharted : Bir Hırsızın Sonu 99 TL

Uncharted : Kayıp Miras 99 TL

God of War 249 TL

Driveclub VR 99 TL üzerinden satışa sunulacak indirimli fiyatlar olarak karşımızda durmaktadır.

PS Plus Üyelik Paketlerinde de Net İndirim Zamanı

Ayrıca Sony firması Playstation 4 ve yanında gelen farklı oyun seçeneklerinden oluşan aylık üyelik paketinde de oyunseverlerine sunduğu birçok fırsatlarını sunmaya devam etmektedir. Nitekim bunların başında 500 GB hafızalı Sony Playstation 4 oyun konsolu ve yanında 3 adet oyun paketi sadece 3 aylık 1.599 TL fiyatıyla oyunseverlerin karşısına çıkarılmaktadır. Bu üyelik paketinin içerisinde God of War, Arizona Sunshine, Shadow of the Colossus gibi en seçkin oyunlardan oluşmaktadır.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.