QNB Finansbank 15 TL'den Başlayan Taksitlerle 15 Bin TL Kredi

QNB Finansbank 15 TL'den Başlayan Taksitlerle 15 Bin TL Kredi

Uyguladığı kampanyalar ve sunduğu imkanlar ile müşteri memnuniyetini en önde tutmaya çalışan QNB Finansbank yeni bir kampanyaya daha imza atmıştır. 15 TL’den başlayan taksitlerle 15 bin TL kredi sunan QNB Finansbank müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir.

1 . Qnb Finansbank’dan Günde 15 Tl’ye 15 Bin Lira Kredi Fırsatı Özellikleri

QNB Finansbank 15 TL’den başlayan taksitlerle 15 bin TL kredi  kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle başvuru yapılması gerekmektedir. Yapılacak bu başvurular için banka şubesine gidilebileceği gibi  QNB Finansbank internet şube ya da cep şubeden de yapılabilmektedir.  Bu şekilde bankaya gitme ve bekleme derdi ortadan kalkmıştır. bunun yanı sıra mesai saatlerini bekleme sorununun da önüne geçilmiştir.  Hafta sonu yapılan kredi başvurusu ile alınan kredi haftasonu hesaba geçirilebilmektedir.
Uygulanacak faiz oranı kredi notuna göre şekillenmektedir. Eğer kredi notu yüksek ise uygulanacak faiz oranları da buna bağlı olarak yüksek olmaktadır. Uygulanan en düşün faiz oranı  %1,17’den başlamaktadır. En yüksek faiz oranı ise %1,56 olarak belirlenmiştir.
Bu kredi kampanyası faydalanabilmek için alınması gereken asgari kredi limit 1.000 TL dir. Bununla birlikte alınması gereken en yüksek kredi limiti tutarı ise 30 bin TL’dir.

2 . Kredi Başvuru Ve Onayı Süreci

Banka müşterisi için yapılan başvurudan sonra bankanın yaptığı araştırma sonucu bir problem ile karşılaşılmamış ise onay mesajı gelmektedir. Bu onay mesajı ile birlikte 7 gün içinde tekrar internetten giriş yapılarak kredi alınabilmektedir.
Banka müşterisi olayan biri bu kredi fırsatı için başvuru yapmak istiyor ise bankaya gitme şartı yoktur. İnternet üzerinden yapılan başvuru sonrası QNB Finansbank’ın yaptığı araştırmalarda bir sıkıntı çıkmamış ise onay mesajı alınmaktadır. Onay mesajından sonra bankaya gidilerek imzalar alınmakta ve onay verilmektedir.

3 . Kredi Hesaplaması

QNB Finansbank 15 TL’den başlayan taksitlerle 15 bin tl kredi  kampanyasına göre;
Çekilen kredi miktarı, 15.000 TL ve  48 Ay vade ile geri ödeme planına göre uygulanan %1,17 en düşük faiz oranı ile aylık ödenmesi gereken taksit tutarı   431,65 TL’dir. Toplam ödenecek kredi borcu ise 20.719,20 TL’dir.
Çekilen kredi miktarı, 15.000 TL ve  48 Ay vade ile geri ödeme planına göre uygulanan %1,56 en yüksek faiz oranı ile aylık ödenmesi gereken taksit tutarı  476,38  TL’dir. Toplam ödenecek kredi borcu ise  22.866,24 TL’dir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir