QNB Finansbank Kiralık Kasa Fırsatları

QNB Finansbank Kiralık Kasa Fırsatları

Tüm bankalar müşterileri için birçok kredi, kredi kartı ve kiralık kasa imkânı sunmaktadır. Bu bankalardan birisi de QNB Finansbank olmaktadır.

Müşterilerinin yatırım yaptığı nakit ya da altın birikimlerini önemseyen ve müşterilerinin birikimlerini korumayı hedefleyen QNB Finansbank, müşterilerine en ucuz kiralık kasa seçeneği sunarak müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Kiralık Kasa Uygulaması Nedir?

Evinizde önemli ve değerli eşyalar olan hisse senedi, altın, para ve benzeri gibi değerli eşyalarınız bulunabilir. Bu değerli eşyalarınızı hırsızlık olaylarından korumak için en güzel yöntemlerden birisi kiralık kasa uygulaması olmaktadır.
Evinizde bulunan değerli eşyalarınızı ve paranızı korumak için kullanılan kiralık kasa uygulamasında evinizdeki değerli eşyalarınızı bankaların korunaklı odalarında güvenlik sistemleri ile korunan farklı boyutlardaki kiralık kasalara koyduğunuz bir uygulamadır. Genellikle bankalar kendi bünyelerinde belirledikleri kiralık kasa ücretlerini sizden yıllık olarak almaktadır ve bazı bankalar ilk etapta sizden kiralık kasa depozitosu da talep ederken kiralık kasa sözleşmesi bittiğinde depozitonuzu size geri teslim etmektedir.

Kiralık Kasa Uygulaması Ne Kadar Güvenli?

Kiralık kasalar bankaların özel güvenlik sistemleri ile korunan özel odalarında bulunmaktadır dolayısıyla da kiralık kasalar değerli eşyalarınız ve paranız için son derece güvenli olmaktadır. Şayet herhangi birine vekâlet vermediğiniz takdirde sadece sizin açabildiğiniz tüm bankalarda olduğu gibi QNB Finansbank’ta bulunan kiralık kasanızda bulunan tüm değerli eşyalarınız deprem, yangın, sel ve benzeri gibi tüm durumlara karşı sigortalanarak birçok banka kiralık kasa finansbank güvenliği altında korunaklı v güvenli olarak muhafaza dilmektedir.

QNB Finansbank Kiralık Kasa Ücretleri

QNB Finansbank küçük, orta ve büyük boy olmak üzere üç farklı boyda kiralık kasa uygulaması yapmaktadır. Her boy kiralık kasanın depozito ve yıllık ücreti farklılık göstermektedir.

 • Küçük Boy Kiralık Kasa Ücretleri
  Depozito ücreti: 220 TL
  Yıllık Kasa Ücreti: 330 TL
 • Orta Boy Kiralık Kasa Ücretleri
  Depozito ücreti: 275 TL
  Yıllık Kasa Ücreti: 385 TL
 • Büyük Boy Kiralık Kasa Ücretleri
  Depozito Ücreti: 330 TL
  Yıllık Kasa Ücreti: 495 TL olmaktadır. Bu fiyatlar doğrultusunda değerli eşyalarınızın büyüklüğüne göre size en uygun kiralık kasa seçiminizi yaparak değerli eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank, yıl sonuna kadar Finansbank kiralık kasa şubeleri kapsamında yeni kiralanacak küçük, orta ya da büyük kasa ayırt edilmeksizin altı ay boyunca depozito ve kasa ücreti almayarak müşterilerine cazip fırsatlar sunmaktadır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir