QNB Finansbank Peşinatsız %100 Konut Kredisi

QNB Finansbank Peşinatsız %100 Konut Kredisi

Ev hayali kuranlara finansal destek sağlayan bankalar, çeşitli konut kredisi hizmetleri vermektedirler. QNB Finansbank’da konut kredileri ile müşterilerinin ev hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlıyor. QNB Finansbank peşinatsız %100 konut kredisi alarak istediğiniz eve sahip olmanız mümkün. İnsanların çeşitli ihtiyaçları için birçok kredi hizmeti veren QNB Finansbank, konut kredisi hizmetiyle de müşterilerine finansal destek sağlamaktadır. Konut almak isteyenler, peşinatsız %100 konut kredisi ile gerekli finansmanı elde edebilirler.

Peşinatsız %100 Konut Kredisi Koşulları

QNB Finansbank peşinatsız %100 konut kredisi ile sahip olduğunuz konutu ve alacağınız evi teminat göstererek, yeni evinizin ekspertiz değerinin %100’ü kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi koşulları;

  • Konut kredisi TL cinsinden kullanılabilir.
  • Toplamda 180 aya varana kadar vade seçenekleri bulunmaktadır.
  • Sabit faiz uygulanır.
  • Almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin %100’üne kadar kredi kullanmanız mümkün.
  • Ekspertiz değeri, hem mevcut eviniz, hem de almak istediğiniz ev üzerinden hesaplanır.
  • Konut kredisi yalnızca tapuda “mesken” niteliği taşıyan konutlar için ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir.
  • Toplam kredi tahsis ücreti, alınan kredinin %1 veya %2’si oranında uygulanır.
  • Teminat olarak mevcut evinizin ve satın alacağınız evin ipoteği yeterlidir.

Peşinatsız %100 Konut Kredisi Faiz Oranları ve Ödemeleri

Uygun faiz ve taksitlerle hayalinizdeki konutu almanız mümkün. QNB Finansbank Peşinatsız %100 Konut Kredisi faiz oranları şu şekildedir;
-100 bin TL konut kredisini 60 ay vadede, aylık %1,09 faiz oranı ve 2.280 TL taksit ödemeleri ile alabilirsiniz. Masraflar toplam 1.164 TL’dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %14,2 olarak belirlenmiştir.
-100 bin TL konut kredisini 120 ay vadede, aylık %1,09 faiz oranı ve 1.498 TL taksit ödemeleri ile alabilirsiniz. Masraflar toplam 1.164 TL’dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %14,4 olarak belirlenmiştir.
Toplam masraflara kredi tahsis ücreti %0,5, ekspertiz ücreti 544 TL, ipotek maliyeti 120 TL olarak dâhil edilmiştir. DASK, hayat sigortası ve konut sigortası primleri dâhil değildir. Kredi faiz oranları ve diğer maliyetlerde değişkenlikler olabilir. Alacağınız kredinin tutarına göre detaylı bilgiyi bankadan alabilirsiniz.

QNB Finansbank Peşinatsız %100 Konut Kredisi Başvuru Süreci

Gerekli belgeler (satın alınacak konutun tapusunun fotokopisi, mevcut evin tapusunun fotokopisi, kimlik fotokopisi, güncel herhangi bir fatura, gelir belgesi ya da maaş bordrosu vb.)ile QNB Finansbank Peşinatsız %100 Konut Kredisi Başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruyu bankanın web sitesinden veya herhangi bir şubesinden yapmanız mümkün.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir