QNB Finansbank Standart Konut Kredisi

QNB Finansbank Standart Konut Kredisi
Ev hayali kuranlar için bankalar çeşitli konut kredileri sunmaktadır. Ev almak için kredi çekmek isteyenler, uygun faiz ve taksit seçenekleri ile QNB Finansbank standart konut kredisi alabilirler. QNB Finansbank ile hayalinizdeki konutu zorlanmadan almanız mümkün.

qnb-finansbank.jpg

 QNB Finansbank Standart Konut Kredisi Koşulları

– Konut kredisi TL bazında kullanılır.
– 180 aya varana kadar vade seçenekleri mevcuttur.
– Sabit faiz oranları ile ödemelerinizi zorlanmadan yapabilirsiniz.
– Satın alınacak konutun ekspertiz değerinin maksimum %80’ine kadar kredi kullanmanız mümkün.
– Sadece tapuda konut tipi “mesken” niteliği taşıyan gayrimenkuller için konut kredisi kullanılabilir.
– Teminat olarak alınacak konutun tapusunun ipoteği yeterlidir. Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil veya başka bir teminat talep edebilir.
– Sabit faizli kredilerde %1 ya da %2 oranı arasında masraflar için ücret alınır.

qnb-finansbank.jpg

Standart Konut Kredisi Faiz Oranı ve Ödeme Planı

Uygun faiz oranı ve uzun vade süreleri ile kredi almak mümkün. QNB Finansbank Standart Konut Kredisi Faiz Oranı ve diğer maliyetler;
– 100 bin TL konut kredisini 60 ay vadede, aylık %1,09 faiz oranı ve 2.280 TL taksit ödemesi ile almak mümkün. Toplam masraf tutarı 1.164 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca, yıllık toplam maliyet %14,4 oranındadır.
– 100 bin TL konut kredisini 120 ay vadede, aylık %1,09 faiz oranı ve 1.498 TL taksit ödemesi ile almak mümkün. Toplam masraf tutarı 1.164 TL olarak belirlenmiştir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %14,2’dir.
QNB Finansbank, piyasa şartlarına göre faiz oranlarında ve vade sürelerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yukarda verilen bilgiler örnek amaçlıdır. Diğer kredi oranları ve vade süreleri ile ilgili detaylı bilgiyi bankanın şubesine giderek öğrenmeniz gerekmektedir. Masraf tutarına kredi tahsis ücreti %0,5 olarak, ekspertiz ücreti 544 TL olarak, tapu ipotek ücreti 120 TL olarak dâhil edilmiştir. DASK, hayat sigortası ve konut sigortası masraf tutarına dâhil değildir. Ayrıca yıllık toplam maliyet oranına kredi için alınan tüm faiz, vergi, ücret ve fonlar dâhildir.

QNB Finansbank Standart Konut Kredisi Başvuru Süreci

Gerekli belgeler (Satın alınacak konutun tapusunun fotokopisi, kimlik fotokopisi, güncel herhangi bir fatura, gelir belgesi, maaş bordrosu vb.) ile konut kredisi başvurusunu yapabilirsiniz. QNB Finansbank Standart konut kredisi başvurusu için bankanın web sitesi ya da şubesi üzerinden başvuru işlemleriniz gerçekleştirmeniz mümkün. Kredi hakkında detaylı bilgi almak için bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz yeterlidir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir