Sağlık Çalışanlarına Özel Kredi Halkbank’ta

Bir çok sağlıkçı ziyaretçimiz sağlıkçılara ya da sağlık çalışanlarına özel koşullarla kredi veren bankaları soruyorlardı. 14 Mart Tıp Bayramı 2016 nedeni ile tüm sağlık personellerine çok özel bir kredi kampanyası hazırlayan Halkbank Mart ayı boyunca kredi ihtiyacı olan tüm sağlıkçılara ayda % 1,26 ‘dan başlayan çok uygun faiz oranları ile kredi kullandıracak…

.

Halkbank‘ın “Kalbimiz Sağlık Çalışanları İçin Atıyor” sloganı ile duyurduğu yeni kredi kampanyasında maksimum 50.000 TL’ye kadar İhtiyaç Kredisi kullanabilecek olan sağlıkçılar isteklerine göre Masrafsız Tıp Bayramı Kredisi ya da Düşük Faizli Tıp Bayramı Kredisi seçeneklerinden birini tercih edebilecekler. Kampanya kapsamında tüm doktorlar ve hemşirelerin yanında sağlık memurları, ambulans şoförleri, diş hekimleri, psikologlar gibi adını sayamayacağımız tüm branşlarda çalışanlar, hastane ve sağlık sektöründe hangi birimde çalışırsa çalışsın tüm personeller kredi kullanabilecekler.

.

Halkbank 2016 Tıp Bayramı Kredisi için bir örnek ödeme tablosu hazırlayarak kredi detaylarını incelersek;

.

Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%)
10.000 36 1.26 52.50 20.1807
10.000 36 1.32 0 20.7546

.

Yukarıdaki örnek ödeme tablomuzda 10.000 TL’lik bir kredi için masrafsız ve masraflı düşük faizli kredi seçeneklerinin detaylarını görüyoruz.

.

14 Mart Tıp Bayramına özel kredi imkanlarından yararlanmak isteyen sağlık çalışanları Nisan ayı sonuna kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Kampanya hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için Halkbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın