Sezon Finalinde  Ufak Tefek Cinayetler Nefes Kesti

Sezon Finalinde  Ufak Tefek Cinayetler Nefes Kesti

Sezon Finalinde  Ufak Tefek Cinayetler Nefes Kesti
Türk televizyon ve dizi tarihinde Ufak Tefek Cinayetler oldukça farklı bir yere sahip dizi olarak yerini aldı. Benzer bir örneğini daha önce görmedik zira kurgusu, işlenişi görüntü tekniği olarak karşımızda sürekli olarak ters köşe yapan bir dizi var ve ne aksiyon ne de aşk entrika asla bitmedi.
Dizinin ilk bölümünde yapılan bir partide evin camından düşen bir insanın olduğunu gördük ve ondan sonra polis müfettişleri olayın nasıl olduğunu katilin kim olduğunu araştırmaya başladı ve bu süreç yapılan sorgularla flashback yani geriye dönüşler ile aktarıldı ama sezon finaline kadar ne katilin kim olduğunu, ne de kimin düştüğünü anlayamadık ve heyecan asla hız kesmedi.
Genç yaşlı kadın erkek, her yaştan, her statüden insan diziyi salı akşamları nefesleri tutarak izledi ve herkesin kafasında farklı bir düşen kişi ve doğal olarak farklı bir katil vardı ama tabiri caiz ise dün yayınlanan bölümde büyük bir çoğunluğu ters köşe eden bir sezon finali yaşandı ve 4 kadın karakterden bir tanesi değil ölen dizinin ana karakterlerinden bir tanesi olan Edip Hoca oldu.
Kendisinin nasıl düştüğü, olayın kaza mı, yoksa baştan beri polis müfettişinin şüphelendiği gibi cinayet mi olduğu netleşmedi. Ayrıca ölen Sarmaşık vakasında ikinci kişinin de kim olduğunu, neden öldüğünü, cinayet mi yoksa intihar mı olduğunu bilmiyoruz. Tüm bu soruların yanıtlarının ise yeni sezonda yayınlanacak olan bölümlerde ortaya çıkacağı ve Edip karakterinden sonra diziye yeni karakter veya karakterlerin katılacağı ise kesin. O yüzden dizinin fanları açısından yeni sezonu beklemekten başka çare yok.
Yeni sezona dair yapılan tanıtım ise herhangi bir ipucu vermekten uzak göründü.
Diziye Dair Bilgiler
Dizi Merve, Oya, Pelin ve Arzu isimli dört lise arkadaşının lisede Oya’ya yaptığı bir haksızlık ve yıllar sonra Oya’nın başarılı bir kadın doğum uzmanı olarak Sarmaşık’a gelmesi ile başlıyor ve akabinde Oya’nın Merve’nin eşiSerhan’a aşık olması ile devam ediyordu.  İnsanların içinde iyiyi kötüyü ortaya koyan başlı başına özel bir dizi olduğunu söylemek rahatlıkla mümkün.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir