Survıvor Gönüllüler Takımından Yağmur Banda Kimdir?

/ 27 Mart 2018 / 95 views / yorumsuz
Survıvor Gönüllüler Takımından Yağmur Banda Kimdir?

Survıvor 2018 Gönüllüler Takımından Yağmur Banda Kimdir?

Tüm Türkiye ve Dünya’da milyonları ekran başına kilitleyen ve uzun süredir bu istikrarını kararlı bir şekilde koruyan Survivor yarışmasında yarışan Yağmur Banda kimdir? Acun Ilıcalı’nın düzenlediği Survivor 2018’de yarışan Yağmur Banda’nın kim olduğu ile ilgili arayışlar devam ediyor. Survivor 2018’de gönüllüler takımında yer alan Yağmur Banda hakkında bilinmeyenler.

Sağlam Bir Mücadele

Acun Ilıcalı’nın düzenlediği ve 2018 yılının Türkiye Survivor’u olarak da bilinen Survivor 2018, birbirinden zorlu, sert ve çetin mücadelelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Her hafta birbirinden atletik, mücadeleci ve hırslı yarışmalar birbirleriyle kozlarını paylaşıyorlar ve ağır mücadele şartlarının sonucunda çeşitli ödüller kazanıyorlar veya takımları ile birlikte yarışmaya devam ediyorlar. Survivor 2018’de, bu sene all star ve gönüllüler takımları mücadele ediyor. Survivor’ın bu zorlu ve sert mücadelesinde yarışan isimlerden bir tanesi de Yağmur Banda. Yağmur Banda, performansı ile son dönemlerde adından sıklıkla söz ettiriyor ve bir çok yarışmada kilit rolü oynamayı başarıyor. Son dönemde Survivor 2018 gönüllüler takımında bu denli ön plana çıkan Yağmur Banda’nın kim olduğu sorusu ise gün geçtikçe daha çok merak edilen, daha çok popülerlik kazanan bir soru olarak karşımıza çıkıyor.

Yağmur Banda Kimdir?

Suvivor 2018 yarışmasının gönüllüler takımında adından sıklıkla söz ettiren Yağmur Banda, İzmir’de ve 1998 senesinde doğdu. Yaşı henüz genç olmasına rağmen hatırı sayılır bir spor kariyeri ve tecrübesi olan Yağmur Banda, aynı zamanda başarılarıyla da dikkat çekmektedir. Yağmur Banda, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Taekwondo takımının bir üyesi konumundadır ve 2012 yılında düzenlenen bir Taekwondo turnuvasında, 55 kiloda Türkiye şampiyonluğu kazanmıştır. Yağmur Banda’nın ebeveynleri, annesi Deniz Eryılmaz Banda ve de babası Hamit Banda’dır. Yağmur Banda, sporcu bir kişiliğe sahiptir ve önemli başarılar kazandığı Taekwondo dışında da bir takım sporlar ile uğraşmaktadır. Yağmur Banda, özellikle yüzme konusunda ciddi becerilere ve yeteneklere sahip bir sporcu olarak ön plana çıkmaktadır. Taekwondo sporuna 2006 yılı itibari ile başlayan Yağmur Banda, tam 11 yıldır profesyonel olarak Taekwondo yapmaktadır.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.