Survivor Yarışmasına Veda Eden Sürpriz İsim!

/ 13 Haziran 2018 / 293 views / yorumsuz
Survivor Yarışmasına Veda Eden Sürpriz İsim!
11 Haziran akşamı TV( kanalında yayınlanan Survivor isimli yarışma programında yine bir eleme gecesi yaşandı ve elenen isim belli oldu.
Bilindiği üzere cumartesi pazar yapılan dokunulmazlık yarışmalarının ilk gününde kaybeden taraf ünlüler takımı olmuş ve ünlüler tarafından adı yazılan isim Mustafa Kemal olmuştu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem ise Turabi’nin ismini vermiş ve böylece cumartesi akşamı adaya veda etme olasılığı olan iki isim belli olmuştu.
Pazar günü yapılan dokunulmazlık yarışmasında da kaybeden taraf yine ünlüler takımı oldu ve bu sefer sadece 5 kişi kaldıkları için Sema ve Merve isimleri yazılmak durumunda kaldı ve bireysel dokunulmazlık oyunu oynanmadı ve ünlüler takımında 2 olan Sema ve 3 oy olan Merve arasından daha fazla oyu alan Merve eleme adayı olan ikinci isim oldu.
Böylece de Mustafa Kemal, Turabi ve Merve eleme adayı oldular. Pazartesi günü yapılan ada konseyinde daha önce yapılan toplu SMS sonuçlarına göre en az oyu almış olan Mustafa Kemal adaya veda etti. Kendisinin sonuçların açıklanmasından sonra ağlayarak yaptığı duygusal konuşmayı herkesi duygulandı.
Mustafa Kemal’in elenmesinden sonra daha önce bu yarışmaya katılmamış tek isim olarak Anıl kaldı.

Gecede Başka Neler Yaşandı?

Gecede damga vuran bir diğer olay ise Turabi ile ilgili yaşanan gelişme idi. Survivor hekimi Metin Kuş Turabi’nin sakatlığının ciddi olduğunu ve oynamasının mümkün olamayacağını Acun Ilıcalı’ya bildirdiğinden Turabi’nin yarışmadan elenmeyeceğini ama yarışlarda oynayamayacağını Acun Ilıcalı açıkladıktan sonra duruma itiraz eden Turabi oynamak istediğini ifade etti ve oldukça duygusal bir konuşma yaparak insanları duygulandıran gecede ikinci isim oldu ama Acun Ilıcalı 2 gün sonra gelecek olan Metin Kuş’un son kararı vereceğini ifade etti. Böylece ünlüler takımı dört kişi kalmış iken erkeklerde tek kalan oynayabilecek olan yarışmacı da Adem olmuş oldu.
Konseyde en başarılı isimlerde açıklandı ve erkeklerde Adem 1. Mustafa 2. olurken kadınlarda Nagehan birinci, Damla ikinci oldu.
Bu arada gönüllüler takımında yer alan Damlanın da sakatlığı devam ediyor ve Onun da durumu netlik kazanmış değil.

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.